Ankara Özel Kavaklıdere Umut Hastanesi

Adres:
Büklüm Sk. No:72 KAVAKLIDERE/ANKARA
Posta Kodu:
06660
Telefon:
+90 (312) 466 38 38
Eposta:
info@kavaklidereumut.com.tr
Web Sitesi:
http://www.kavaklidereumut.com.tr/
Bu sayfa en son 03.07.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
HAKKIMIZDA
 

Ankara’da 2006 yılı başından itibaren hizmet vermeye başlayan Kavaklıdere Umut Hastanesi, her geçen gün hizmet kalitesini artırmakta, deneyimli sağlık, destek ve idari ekibi ile hasta memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. 

Sağlık Bakanlığının Hizmet Kalite Standartları değerlendirmesinde hastanemiz A sınıfı hastane kategorisine girmiş, sağlık sektöründe genel amaçlı hastane ihtiyaçlarını karşılarken, kurulduğu günden bu yana üstlendiği tüm muayene, tahlil tetkik ve ameliyat operasyonlarını profesyonel bir hizmet anlayışıyla yerine getirmiş, kamu ve özel kesim kurumları ile gerçek kişilerin sağlık hizmetlerinden en yüksek verimi alabilmesi için bilginin paylaşımı ve dayanışmaya önem vermiştir. 

Hedeflerimize erişebilmek üzere, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, çok hızlı şekillenen yeni teknolojiler hakkındaki bilgilerimizi sürekli güncelleştirmekte ve bunları hastalarımızla paylaşmaktayız. 

Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Ortopedi, Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi, Beyin Cerrahisi ve Kulak-Burun-Boğaz ameliyatları da başarılı bir biçimde gerçekleştirilmektedir
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır