Ankara Özel Memorial Hastanesi

Adres:
Balgat Mahallesi, Mevlana Bulvarı, 1422.Sokak No:4 Çankaya / Ankara
Posta Kodu:
06520
Telefon:
Çağrı Merkezi: 444 7 888
+90 (0312) 253 66 66
Eposta:
memorial_saglik@gmail.com
Web Sitesi:
http://www.memorial.com.tr/ankara_hastanesi/
Bu sayfa en son 17.07.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
MEMORIAL DAİMA YANINIZDA...

Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.
Türkiye'yi, dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi'ni alan (Joint Commission International) Türkiye'nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.
Memorial uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri,  modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.
Tüp Bebek, Genetik, Kalp - Damar Cerrahisi ve Organ Nakli gibi bölümleri ile uluslararası üne sahip olan Memorial; Cerrahi Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Robotik Cerrahi gibi branşlarda referans merkezidir.
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial, uluslararası tanı-tedavi yöntemleri ile de ülkemizi yurtdışında başarılıyla temsil etmektedir.
Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden Memorial, her yıl daha fazla sayıda insana güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatan, bir dünya hastanesidir.
Memorial İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 10 hastane ve 3 tıp merkezi ile sağlığınız için daima yanınızda...
“ Çünkü Sağlığınız Değerli”
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz
  • Fatma Çapcıoğlu 14.03.2017 13:33
    14 Mart Tıp Bayramınızı başta Prof.Dr. Cem Yorgancıoğlu,Doç.Dr.H.Alper Gürbüz,Op.Dr.F. Tanzer Serter,Dr.Timuçin Erol, Hasta hizmetleri md. Esra Kuşlu, Başhekim ve yöneticilerini yürekten kutluyor başarılar diliyoruz.İyi ki sizleri tanıdık bir aile olduk.Ankara Memoril Hastanesi bizim için sıcacık sevgi yuvası demektir.Yolunuz açık başarılarınız sonsuz olsun.Hastanız Satı YILDIZ ve ailesi adına kızı Fatma Çapcıoğlu 0532 404 28 63
  • Necla Babacan 26.06.2016 18:23
    15 Eylül 2015 tarihinde Sevgili Hocam Hakan Oruçkaptan hemisefiyal spazm ameliyatımı gerçekleştirdi.Ameliyatım çok başarılı geçti. Ben Gaziantep de yaşıyorum.Hemen hemen 5 yıl maddi manevi uzun süren bir tedavi sürecinden sonra Hakan hocamı buldum.Rabbim herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırsın.Ameliyatımdan sonra,benim hayata bakış açım değişti.Hayatta bazı şeylerin parayla bile olsa yapılamayacağını anladım.Hakan hocam o şifa dağıtan elleriniz dert görmesin.Rabbim Şafii ismiyle bütün hastalara en başta size de Şifa versin.Sonsuz teşekkürler sizin gibi iyi insanlara o kadar ihtiyacımız varki Sevgilerle
Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır