Ankara Özel Sincan Lokman Hekim Hastanesi

Adres:
Andiçen Mah. Polatlı 2 Cad. İdil Sok. No:40 Sincan/Ankara
Posta Kodu:
06930
Telefon:
444 99 11
Web Sitesi:
http://www.lokmanhekim.com.tr/
Bu sayfa en son 06.07.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Hastanemiz, hastanemize başvuran hastalarımızın en hızlı, en güvenli ve her geldiklerinde yükselen standartlarda sağlık hizmeti alarak, memnun ayrılmaları prensibini kabul etmektedir. İnsan haklarına ve hasta haklarına verdiğimiz önem, sizlerden gelen pozitif geri bildirimle bizleri gururlandırmakta, doğru yolda ilerlediğimizi bizlere göstermektedir.

Yaklaşık 20.000 m2 kapalı alana sahip ve 164 yatak kapasiteli olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz 28 Mart 2008 tarihinde hizmete girmiştir. Hastanemiz ileri medikal teknoloji ile donatılmış ve bünyesinde nitelikli doktor kadrosu oluşturulmuştur.

Başkentimizin en büyük yataklı özel kurumlarından biri olma özelliği göz önüne alınarak, bu alanda da yatan hastalara otelcilik hizmetlerinin sunumunda ayrı bir değer verilmiştir.

Yeni "Şifa Kapınız" olacak olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz, Sincan ilçesi, Andiçen mahallesi, Polatlı 2 caddesi üzerindeki 8 katlı binasında hizmet vermektedir.

Yeni binamız; hastanede tıbbi ve idari, hekim, hemşire ve tekniker kadrolarının hasta bakım ve tedavisinde çalışmalarını en üst verimlilikte sunmalarına olanak sağlamıştır. Bunun sonucu da verilen hizmette yüksek kalitede sağlık hizmetidir.

Hasta taşımacılığında en etkin ve güvenilir yol olarak, helikopter ile hasta taşımacılığı siz hastalarımız için düşünülmüş ve Heliport (Helikopter Pisti) yapılmıştır.

Hastanemizde;

İki kişilik, tek kişilik özel ve talebe göre suit oda
Hasta başı ve banyo – WC’lerden kullanılabilecek hemşire çağrı sistemleri, hastanın odasından hemşire ile her an sözlü iletişime geçebileceği mikrofon sistemleri,
Acil durumlar için özel kod sistemleri ve koda cevap verecek CPR ekibi,
Enfeksiyon kontrol komitesi,
Nütrisyon timi (ağızdan beslenemeyen hastaların, beslenme programını düzenler) mevcuttur.
Bilinen bir gerçektir ki, Türkiye’deki özel hastanelerin azımsanmayacak kadar çoğu bir binadan çevrilerek hastane hizmeti 
vermektedir. Lokman Hekim Hastanesi hem hastalarına daha kaliteli hizmet verebilmek, hem de çalışanların rahat bir ortamda hizmet vermesi için imarda hastane için ayrılmış bir alan üzerine yapılan nadir hastanelerden biridir.

Kalite Politikamız Yüreğimizdeki insan sevgisiyle, sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunabilmemiz için toplumun bizi bir “şifa kapısı” olarak görmesini sağlamaktır.

Temel Değerlerimiz Yasal esaslara uymak,  Uluslararası standartları sağlamak,  Tıp ve uygarlık etiğine bağlılık,  İnsanı doğal ve bütün haliyle kabullenmek,   Hasta haklarına saygı duymak,  Beden ve ruh sağlığını korumak,  Çalışanlarımızın desteğini, katılımını ve memnuniyetini sağlamak,  Sürekli ve ekonomik sağlık hizmeti vermek,  Sürekli iyileştirmeyi sağlamak.

Misyonumuz Toplum ve tıp ahlakına sadık kalarak, insan odaklı bir sağlık hizmeti anlayışında; mükemmeli yakalamak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Vizyonumuz Bilimsel gelişmelerin ödünsüz takipçisi, çağdaş teknoloji kullanımında öncü bir kuruluş olarak;  Modern, temiz ve ferah mekanlarda, kaliteli, hızlı, güvenli, şefkatli ve  ekonomik sağlık hizmetimizle “HASTANE DENİNCE AKLA İLK GELEN MARKA BİR KURULUŞ” olmaktır.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır