Ankara Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi

Adres:
Anıt Caddesi No : 12 Tandoğan /Ankara
Posta Kodu:
06580
Telefon:
+90(312)212 80 80
+90(312)221 35 45
Eposta:
info@magnettip.com.tr
Web Sitesi:
http://magnettip.com.tr/
Bu sayfa en son 17.07.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Kurumsal
 
Magnet Tıp Merkezi
 
Magnet Sağlık Dünyasına Hoş geldiniz!
 
Magnet Tıp Merkezi , dünya standartlarındaki kaliteli hizmet anlayışını insan yaşamına gösterdiği özenle birleştiren ve bu doğrultuda hızlı ve etkin müdahale yaparak kişilerin yaşam kalitesini korumayı amaçlayan bir sağlık kuruluşudur. Magnet Tıp Merkezi, ihtiyaç duyduğunuzda her an en kısa sürede donanımıyla, yanınızda olan bir dost. 
 
Sağlık hizmetine bütünlük anlayışı içinde yaklaşan; yurdumuzda oluşturduğu üstün hizmet kalitesi; donanımı ve yüksek müşteri memnuniyeti ile marka olmuş olan Magnet Tıp Merkezi 2001 senesinde Dr. Feride KİBAROROĞLU tarafından kurulmuş Türkiye`nin önde gelen sağlık firmasıdır. 
 
Magnet Tıp Merkezi, bireysel olduğu kadar kurumsal müşterilerine de hizmet vermektedir. 
 
Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi Vizyonu
 
Ülkemizde uluslararası standartta sağlık hizmetlerinin yerleştirilmesini, geliştirilmesini ve bu hizmetlerin toplumun her kesimine ulaştırılmasını sağlamak. 
 
Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi Misyonu
 
Ulusal ölçekte yaygın, çağdaş, ulaşılabilir, etkin sağlık hizmetlerini uluslararası standartlarda sunan önder bir kurum olmak. 
 
 
 • Yorum yazmak için tıklayınız.
 • Olumlu Olumsuz
 • melek arslan 14.01.2018 01:28
  Ankara magnet tip merkezine cinsiyet ögrenmek icin gittim.muayene ücreti 20 tl ödedim.kadin dogum doktoru mine hanim cinsiyet icin 39.90 tl ücret aldiklarini söyledi.toplamda 60 tl para ödedim.diger hastanelerde ek ucret almadan cinsiyet soylemelerine ragmen bu tıp merkezi heleni direk kazıklıyor.imkaniniz varsa sakin gitmeyim derim.
 • Coşkun vaz 24.05.2017 13:25
  KBB Doktoru saygı değer Gülderen hocam üç yıldır rahatsızlığım ile ilgili boş yere doktor doktor dolanmışım çok teşekkür ediyorum. çok rahatladım çok sağ olun sağ olun ki birçok insanın derdine çare yarasına melhem olun saygılar.
 • Ayşe Mert 24.02.2017 11:31
  Bütün KBB uzmanları gereksiz tetkikler istiyor. Tomografi grafi vs Zararlı yan etkilerini umursamıyorlar. Kurumun SGK'dan para alabilmesi için gerekli gereksiz ne varsa istendiğini düşündürtüyor bu durum.
 • derya deniz 25.01.2017 15:17
  KKB uzmanı Gülderen Hanım kızıma alerjik astım teşhisi koydu. Daha sonra kızımı Gazi Üni. Hastanesi Pediyatri bölümüne daha iyi araştırılması için götürdüm ve doktorlar teşhisin yanlış olduğunu , çocuğun alerjisi olmadığını söylediler. Bence tek bir doktara güvenilmemeli. Teşhisler yanlış konulabiliyor
 • rezalet ötesi 20.12.2016 14:02
  kadın doğum da dr mine hanım oldukça yaşını almış biri alttan muayine istemediğim halde zorladı başta hamilesin diyor şimdide çok küçük bişey görüyorum vs. diyor alanında iyi bi doktor değil özel hastanelerde gençler çalışması gerek mine hanım gibi yaşını başını almış kişiler değil !! kimseye önermiyorum
 • nilüfer aşcı 19.12.2016 14:56
  KBB Doktoru Sn.Gülderen Ugan hanıma ilk defa 21 sene evvel muayene olmuştum.O gün bugündür başka hiç bir doktora gitmedik.Kendisi nerede çalışırsa arar buluruz..Gerek tedavi şekli ve gerekse hastayla olan iletişimi ve insanlığı muhteşem bir doktordur.Bu vesile ile hem kendisine hem de Magnet Tıp'a da teşekkürlerimi arzederim.
 • nilüfer aşcı 19.12.2016 14:55
  KBB Doktoru Sn.Gülderen Ugan hanıma ilk defa 21 sene evvel muayene olmuştum.O gün bugündür başka hiç bir doktora gitmedik.Kendisi nerede çalışırsa arar buluruz..Gerek tedavi şekli ve gerekse hastayla olan iletişimi ve insanlığı muhteşem bir doktordur.Bu vesile ile de Magnet Tıp'a da teşekkürlerimi arzederim.
 • cevdet yusuf e4rarslan 24.09.2016 01:11
  D B Rümuzlu Yorumcunun yorumuna Güldüm.
  KBB Uzmanı DR.Gülderen Hanımı eleştirmiş ki BEN DE, Yıllardır HASTASI OLARAK SON DERECE Hoşnutum Kendisinden...Bey ya da Hanım..Her neyse.KBB Uzmanından Söz ediyor,ama"Kalbini Ciğerini dinlemedi" Diyorsunuz.CAHİLCE Yorum yapmak yerine,KBB Uzmanının Muayene Kriterlerini Öğrenseydiniz Keşke.
 • bekir açıkgöz 02.08.2016 14:32
  insanın en hassas yerlerinden olan akciğer rahatsızlığı nedeniyle eşime, hastahanede yatan hasta gibi ayakta yapılan serum lu tedaviden çok memnun kaldık. yakınlarıma da tavsiye ettik. onlarda olumlu sonuç aldılar göğüs hast uzmanı .dr. bekir sakin beye de bu vesileyle teşekkür ederiz. hastahane yetkililerine de teşekkür ederiz.
 • SERAP ZENGİN 12.07.2016 14:06
  1.5 AY ÖNCE AMELİYAT OLDUM OPTAPEDİ BÖLÜMÜ OP.DR.BÜLENT BEYE ÇOK TŞKEDİYORUM GERÇEKTEN ALANINDA MÜKEMMEL BİRİ HASTALARINA DAVRANIŞINDAN ALAKASINDAN ÇOK MEMNUN KALDIM.HASTANENİZDE ÇALIŞAN PERSONELİNİZEDE AYRICA TŞKEDİYORUM.KOLAY GELSİN
 • Ayten Kılıç 11.07.2016 17:39
  Merhabalar hastanenize tavsiye üzerine geldim çook memnun kaldım.Umarım hep memnun kalırım.Personelin
 • D B 01.06.2016 06:20
  KBB uzmani Gulderen hanim 88 yasindaki annemi son iki seferdir hic muayene etmeden, yani kalbini ve akcigerlerini dinlemeden oksuruk icin antibiyotik ve balgam icin ilac yazmaktadir. Ve her kez muhakkak ilac yazmak geregini hissetmekte, ve her kez daha onceki yazdigindan tamamen farkli isimlerdeki ilaclari yazmaya ozen gostermektedir. Bu nasil bir anlayis ve hastaya hizmettir ? Ben anlayamadim.
 • Adil KURBETLİ 16.05.2016 12:40
  Hastahanede Nisan-Mayıs 2016 Aylarında almış olduğum 30 Günlük Fizik tedavisi esnasında bana yardımcı olan FTT görevlisi Süreyya Tİmurlenk'e titiz çalışmalarından,ciddiyetinden ve insancıl davranışlarından dolayı Hastahane yönetimi nezdinde teşekkür eder Başarılarının devamını dilerim.
 • Nurhan Güler 12.04.2016 11:59
  magnet sağlık hizmetinden genel olarak memnunum fakat psikiyatri doktoru hümeyra hanım a gidecekseniz boş yere psikolojinizi daha da bozmayın kendisi bu mesleği seçmekle hastalarına ve kendine kötülük etmiş daha fazla etrafına zarar vermeden bir an önce emekli olmasını diliyorum
 • kadriye guzel 24.02.2016 12:18
  22.02.2016 tarihinde 11 aylık bebeğim için çocuk doktorundan randevu aldım. Ancak çocuğuma aldığım randevu kayıt sistemini yapan arkadaşlar hastaları yanlış bilgiler vererek hastaları mgdur ediyorlar . Bu konu hakkında gerekli personeller için şekilde uyarıların verilmesini istiyorum. Çünkü insanlar sağlık konusunda mağdur edilmemeli.
 • Ruhi GEMALMAZ 30.01.2016 14:50
  Önceki yorumumda açıkladığım sebeplere ek olarak fizik tedavi uygulayan personellerinizin izinleri nedeniyle ara vermek zorunda kaldım işlerimin aksaması nedeniyle tedavimi tamamlamadan solandırdım. Ayrıca tedavi sürecinde bayanlara masaj uygulanırken erkek hastalara uygulanmamasını kabul edemiyorum. Daha küçük alanlarda daha iyi hizmet veren merkezinizin büyümesine rağmen cinsiyet ayrımcılığı yapan ilgi ve denetim yönünden eksik kaldığını ve kurumsallaşamadığını düşünerek; Kendim bundan sonra merkezinize gelmeyeceğim ama gelenlerin daha iyi hizmet alabilmesi için yönetilerin gerekli önlemleri alacağını umuyorum. Sağlıklı çalışmalar Ruhi GEMALMAZ
 • Ruhi GEMALMAZ 30.01.2016 14:29
  Kurumunuzu sevgili hocam Dr. Yelda OKYAY sayesinde tanıdım. Yıllarca bir sürü hasta yönlendirdim, kendim ve çevrem hep memnuniyet içinde olduk. Kamuda çalışmam iş yoğunluğu ve izin problemi sebebi ile boyun düzleşmesi tanısı ile saat 18:00 de olmak kaydıyla 06.01.2016 tarihinde ben eşim ve bir komşu ile birlikte fizik tedaviye başladık bir kaç seans sonunda temizlik ve hijyene hiç dikkat edilmediği bize tedavi uygulayan personelin akşam saati olmasından nerden geldi bunlar der gibi tedavi sonrası bizler üzerimizi giyinmeden çıkmak için bekleyip hadi dercesine hızla toparlanıp hatta biraz daha erken gelebilmemiz konusunda akıl beyanına maruz kaldık. Tedavi süresinde evlendirme programlarındaki kavgaları dinledik. Ruhi Gemalmaz
 • ulviye topaloglu 28.12.2015 00:34
  Endokrin uzmanı sayin leyla dervisoglu cok basarili diger hekimler bes para etmez
 • Devamını görmek için tıklayınız.
Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır