Ankara Özel Venvidimamak

Adres:
Natoyolu Cad. No:55 Mamak / Ankara
Posta Kodu:
06620
Telefon:
+90 (312) 389 89 00
Eposta:
iletisim@venividimamak.com
Web Sitesi:
http://www.venividigrup.com/
Bu sayfa en son 26.11.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
  Kızılayia 7 km. uzaklıkta; Mamakita ilk özel hastane olma özelliğini taşıyan Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi, Alanlarında uzman veya operatör 29 doktor, 28 hemşire ve 220 çalışanı ile kaliteli, güvenli ve hijyenik bir ortamda, güler yüzlü, samimi ve saygılı personeli ile 24 saat sağlık hizmeti sunmaktadır. 5480 m2'lik kullanılabilir kapalı bir alan üzerinde; hasta otoparkı, 2 bodrum kat, 1 zemin kat, 3 normal kat ve 1 çatı katı olmak üzere 7 katlı olarak inşa edilmiştir.

      Hastane bünyesinde 70 yatak kapasitesi, 17 poliklinik, tam donanımlı Acil Servis, 5 ameliyathane, 1 doğumhane, 5 yataklı bir genel yoğun bakım ünitesi (YBÜ), 5 yataklı bir kalp - damar cerrahi YBÜ, 1 yataklı bir kardiyoloji YBÜ ve 6 küvözlü pediatrik YBÜ, ayrıca anestezi sonrası bakım ünitesi ve gözlem odaları bulunmaktadır. Ameliyathaneler kullanımı branşların özelliklerine göre dizayn edilmiş ve endoskopik cerrahi girişimler; laparoskopi, artroskopi yanı sıra Beyin Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Göz ve Ortopedik Cerrahide mikro cerrahi girişimler yapılabilecek cihazlar ile donatılmıştır.

      Hastanemiz klasik hastane ortamının ötesinde kendinizi özel ve keyifli hissedebileceğiniz bir iç mekan ve dış çevre düzenine sahiptir. Ameliyathaneler ve bina içi tüm zeminler anti-statik malzeme ile kaplı olup tüm duvarlar mikrop barındırmaz özel malzemelerle döşenmiştir. Hastanemiz odalarında merkezi ve manuel kumandalı ısıtma sistemi, yatak başı tıbbi gaz ve vakum pendantları, hemşire çağrı sistemi, hastanın maksimum rahatı için pozisyona ayarlanabilir otomatik kumandalı yatak, refakatçi kullanımı için ayrı bir yatak, koltuk,LCD TV, mini bar, telefon, duş ve WC`nin bulunduğu modern banyo olanaklarıyla beş yıldızlı otel konforu sunulmaktadır.

      Yataklı tedavi katlarında her an kolayca ulaşabileceğiniz sağlık personelimiz sürekli servis deskinde bulunmaktadır. Hastane bünyesinde 17 poliklinik, 4 büyük ameliyathane, 1 müdahale odası, 1 doğumhane,1 genel ve 1 çocuk olmak üzere 2 yoğun bakım ünitesi, anestezi sonrası bakım ünitesi ve gözlem odası ile 22 bölüm bulunmaktadır.
Kardiyoloji bölümünde kullanılan EKO, Eforlu EKG, Tansiyon Holter, Ritm Holter, dünya standartlarındaki son teknolojinin ürünüdür.

    Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde dört boyutlu görüntü teknolojisine sahip ultrasonografi cihazları kullanılması ve doğum odasının huzurlu bir dekorasyonla modernize edilmesi annenin doğum gerginliğini en az seviyede yaşayarak bebeğini sağlıklı olarak dünyaya getirmesine imkan vermektedir.
Göz Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünde Bilgisayarlı Göz Muayenesi, Lazerli Göz Ameliyatı, Göz Anjiyosu hastalarında Dijital Fundusfluoresein cihazı ile tedavi önde gelen hizmetlerimizdendir.

    Tüm tetkiklerin çalışıldığı tam donanımlı mikrobiyoloji, biyokimya laboratuvarları ve tomografi, mamografi kemik dansitometrisi, doppler, ultrasonografi cihazlarından oluşan radyoloji birimleri ile desteklenmektedir.
Tüm ameliyathaneler, yoğun bakımlar ve doğumhane Laminer hava akımı ve HEPA filtre sistemi ile havalandırılmakta ve filtre edilmektedir.
Elektrik kesilmesi veya normal şebeke geriliminin düşmesi durumunda sağlık hizmetlerinin kesintiye uğramaması için 7 saniye içinde jeneratör grubu devreye girmektedir.
Hastanemizde otomasyon (HBYS-Hastane Bilgi Yönetim Sistemi) kurulmuş, böylece tüm kayıtların kontrolü ve takibi sağlanmıştır.

Muayene için başvuran hastaların kayıtları her poliklinik önündeki bankoya kurulu HBYSiye bağlı terminal bilgisayarlarla yapılarak , hastalarımızın sıra beklemeleri önlenmiştir
Hastanemizin bilgisayar ağı kesintisiz güç kaynağı (U.P.S) ile beslenmektedir.
Tüm bina yangına karşı merkezi basınçlı su sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca tüm birimlerde duman dedektörleri bulunmaktadır.
Radyoloji bölümü film çekim odalarının tüm duvar, döşeme ve kapıları radyasyonu önlemek için kurşun levha ile kaplanmıştır.
Hizmete uygun olarak tahsis edilmiş asansör sistemi mevcuttur.
Hastane giriş çıkışı, asansör ve merdiven önleri ile klinik koridorları 22 noktadan kapalı devre merkezi TV görüntüleme sistemi ile izlenmektedir.
Hastanemizin tüm birimlerine anons sistemi-müzik yayını yapılabilmektedir.
Bütün kat ve koridorlarımızda acil çıkış kapısı ve yangın merdivenleri bulunmaktadır.
Modern tıbbi atık ünitemiz hizmettedir.

      Ankara manzaralı terası, yemekhanesi, kafesi ile personelin ve hasta yakınlarının yemek yiyip, dinlenebileceği ortamıyla farklı bir hastane niteliği taşımaktadır.
Yeni bir anlayış ve heyecanla, konforlu, ferah ortamı ve insana değer veren bakış açısıyla Özel VENİ VİDİ MAMAK Hastanesi olarak hizmetinizdeyiz.

      Biz; misyonu, vizyonu ve kailte politikası doğrultusunda hizmet veren ancak kalitesinden asla ödün vermeyen bir sağlık kuruluşuyuz.

MİSYONUMUZ

Etik ilkeler çerçevesinde, hasta haklarına saygılı, şeffaf, güvenilir, hedeflenen kailte standartlarını tutturan ve bunu sürekli hale getiren; doğru tıbbın gerektirdiği bilgi, birikim ve teknolojiyi uygulayan, eğitimli, titiz, "insana değer veren" ekibiyle kesintisiz sağlık hizmeti sunmak için çalışmak.

VİZYONUMUZ 

Türkiye'nin tüm bölgelerinde, toplumun her kesimine hitap eden, en üstün hizmetin "insana verilen hizmet" olduğu prensibiyle yola çıkan, bu hizmeti güvenilir ve kaliteli bir biçimde sunan, tıbbın bütün dallarda eşit ve eksiksiz olarak sunan Veni Vidi Sağlık Kuruluşları'nın tavsiye edilebilir bir temsilcisi olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sahip olduğumuz vizyon misyon ve değerlerden ödün vermeden;
Ulusal ve uluslararası standartları esas alarak; bu doğrultudaki yönetsel destekle, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır