Antalya Özel Şelale Tıp Merkezi

Adres:
Emek Mahallesi Sakarya Bulvarı 256 / A Kepez/Antalya
Posta Kodu:
07090
Telefon:
+90 (242) 326 90 50
Eposta:
info@selaletipmerkezleri.com
Web Sitesi:
http://selaletipmerkezleri.com/Default.aspx
Bu sayfa en son 15.11.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
KURUMSAL

Özel Şelale Tıp Merkezi 17 Mayıs 2005 tarihinde kendilerini mesleklerine adamış Doktorların ortaklığında kurulmuş bir kurumdur.
Özel Şelale Tıp Merkezi 2005 tarihinden itibaren kendisini öncelikle bölgesinde sonrasında il genelinde en iyi hizmeti vermeye adamış bir sağlık kuruluşudur.


Vizyonumuz :

Hastalarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yasam sürebilmelerini sağlamaktır.

Sağlıkta sizi sahiplenen bilimsel tavrı, hemen ulaşabileceğiniz dost eli ve kaliteyi sizinle paylaşmaktır.

Biz insani her sayın üstünde tutar, sağlık hizmetini sevgi ile veririz.


Değerlerimiz:

Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, Hastalarimiza, tedarikçilerimize ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlar ve uygularız.


Kalite Odaklılık:

Kuruluşumuzun sürdürülebilir büyümesi ve yarattığı ekonomik değeri artırabilmesi için en önemli başarı unsuru olarak, verimliliği ve rekabet gücünü yükseltme gereğine, rekabette lider olmak için kalite, yenilik ve değişimin önemine inanır, sürekli gelişmeyi ve Mükemmellik Modelini çalışma prensibi olarak kabul ederiz.


Misyonumuz:

"Toplumumuzun yasam kalitesinin artmasına ve ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet eden, insan sağlığını her şeyin üzerinde tutan, güler yüzümüzle yönlendirici, katılımcı ve paylaşımcı bir kurum olmaktır”


Kalite Politikamız:

Sürekli ve sağlıklı büyüme idealimizden taviz vermeden, Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz çerçevesinde ve çağdaş standartlar doğrultusunda oluşturduğumuz yönetim sistemimizle, hasta memnuniyetine odaklı kalite anlayışımızla, bilimselliğimizle kurumsallaşarak, hastalarımıza en yüksek faydayı sağlayacak tedavi yöntemlerini, en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli olarak hasta beklentilerini aşmaktır.


Hasta Memnuniyeti:

Hastalarımızı tatmin etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için özen gösteririz. Bu davranış biçimi, en iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz Hastalarımızın da kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri pozitif bir ortamın oluşmasını sağlar.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır