Aydın Saydam Tıp Merkezi

Adres:
Türkmen Mah. Tunay Sok. Prestij Konakları A Blok No:1 Kuşadası merkez / Aydın.
Posta Kodu:
09400
Telefon:
+90 (256) 614 30 40
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.saydamtipmerkezi.com/index.html
Bu sayfa en son 21.11.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
VİZYONUMUZ

Merkezimizin hizmet sunumu konusunda gelecekteki her tür bilimsel ve teknolojik gelişimlere sonuna kadar açık,çevremizde ve bölgemizde aynı statüde olduğumuz gerek resmi gerekse özel her kurum ya da kuruluşla ve her alanda etik kurallar çerçevesinde sürekli rekabet içinde halkımızın hat ettiği uluslar arası standartta en kaliteli en verimli en güvenilir ve sürekli kendisini yeniler hizmet üretmek.Uluslararası standartlarda sağlı hizmeti sunarak,çalışanlarımızın yetenek ve iş  gücünden yararlanarak,işbirliği ve dayanışma ile hasta memnuniyetini artırmak,sağlık hizmetinde hiçbir ayrım gözetmeden kaliteli,şeffaf ve hep ileriye yönelik yenilikleri takip ederek bilimsel,evrensel hizmet vermek,dünyadaki en kaliteli sağlık merkezlerinden biri olmaktır.

MİSYONUMUZ
Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımıza din,dil,ırk,cinsiyet ve sosyal sınıf gözetmeksizin,hasta haklarına saygılı,hekim haklarına duyarlı,etik değerlere bağlı,hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp,memnuniyeti sürekli hale getirmeyi,kaynakları etkin ve verimli kullanmayı,nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı çeşitli iletişim yolları ile hastaları sağlık konusunda bilgilendirmeyi,sağlık hizmeti sunarken hasta ve yakınları ile kendi personelimizin de memnuniyetini önemsemek.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Merkezimizde görev yapan tüm personelin gayretli,hoşgörülü ve verimli çalışmasıyla zamanında ve doğru hizmeti sunabilmek;hizmet sunumu esnasında hata olasılığını yok etmek veya hatanın tespiti ile bir  daha tekrarını önlemek amacıyla çalışma ve gelişimine süreklilik kazandırmak,hasta ve yakınlarına kaliteli,hızlı ilkeli hizmet kültürünü benimseyip,ekip ruhu içinde aldıkları hizmetten mutlu olmalarını sağlamaktır.

 

 
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır