Denizli Özel Can Sağlık Polikliniği

Adres:
Akkonak mh. Fatih cd. No:91 DENİZLİ
Posta Kodu:
20125
Telefon:
+90 (258) 265 38 46
Web Sitesi:
http://canozelsaglik.com/
Bu sayfa en son 24.11.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Polikliniğimiz, 07 Temmuz 1997 yılında Dr. Metin Aybar ve Dr. Murat Toka ortaklığı ile hizmete açılmıştır.Yaklaşık 120 metrekarelik bir mekanda iken, bugün 350 metrekarelik yeni yerimizde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
15. Yılımızı kutladığımız 2012 yılında dileğimiz, Denizli’li hemşehrilerimizin destekleriyle inşaallah daha uzun yıllar sağlık alanındaki hizmetlerimize devam etmektir.
Yaklaşık dört yıldır işyerlerine yönelik sağlık ve ilkyardım eğitimi alanında çalışmalarımıza hız verdik. Bugün Denizli sanayisinin bel kemiği bir çok işletmeye hizmet vermekteyiz.
Yeni kurduğumuz, Çalışma Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan Can Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ile, bu hizmetlerimizi bir adım daha öteye taşımış bulunuyoruz. Bu alanda Denizli’mizin ilk kuruluşu olmanın sevinci ile birlikte sorumluluklarımızın da farkındayız.
Evde sağlık hizmetleri için kurduğumuz yeni birimimizle, kendi aracımızla adresinize gelip muayene, tahlil, hemşirelik hizmetleri vb. sağlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz.
İlkeli ve işinin ehli olan kadromuzla sizlere hizmet verme şansı verdiğiniz için teşekkür ederiz.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır