Denizli Özel Odak Tıp Merkezi

Adres:
Doktorlar Caddesi No:32 DENİZLİ
Posta Kodu:
21075
Telefon:
+90 (258) 264 46 46
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.odaktip.com.tr/
Bu sayfa en son 24.11.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Özel Odak Tıp Cerrahi Merkezi Doktorlar Caddesi'nde 1600 metrekare kapalı alan üzerine 8 kat olarak kurulmuştur. Merkezimizde tamamı tek kişilik olmak üzere her türlü konfora sahip 10 adet odamız vardır. 

Odalarımızda merkezi oksijen, refakatçi yatağı, acil çağrı sistemi, özel tuvalet, banyo engelli hasta destek donanımı, sıcak su, televizyon, buzdolabı, telefon, klima, dolap ve oda servisimiz bulunmaktadır. 

Ayrıca merkezimizin yedinci katında dinlenebileceğiniz, gazete dergi okuyabileceğiniz kafeteryamız misafirlerimize hizmet vermektedir.


Çağdaş bilgi ve son teknlojiyi kullanan, uluslararası standartları ve meslek ahlakını benimseyen, hastanın, ailesinin ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamaları ile "referans bir sağlık merkezi" olma özelliğimizi sürdürmek.
Nitelikli ekibimiz, çağdaş alt yapımız, son teknolojiyi kullanan yenilikçi uygulamalarımız ve tecrübemiz ile sağlık hizmetlerinde,"Denizli'de bir model ve marka" oluşturmanın onuruyla hizmet vermek.
Hasta ve ailesinin memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, hastanın, ailesinin ve yakınlarının memnuniyet ve önerilerini sistematik olarak ölçebilme ve değerlendirmek. Hastaya ekonomik, hızlı teşis ve hızlı tedavi hizmeti sunmak.
Uluslararası standartları benimseyen hizmet kalitesini sağlamak ve sürdürmek.
Meslek ahlâkı ile sosyal sorumluluğun bilincinde sağlık hizmeti sunmak.
Tüm uygulamalarında bilimsel etik ilkeleri benimsemek ve uygulamak.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır