Diyarbakır Batıgöz Göz Sağlığı Dal Merkezi

Adres:
İzzetpaşa Caddesi No: 7 Suriçi - Diyarbakır
Posta Kodu:
21300
Telefon:
+90 (412) 223 00 88
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.batigoz.com/tr/diyarbakir-subemiz.html
Bu sayfa en son 23.11.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
2004 Yılında, İzmir’in kalbinde kurulan merkez, o yıllarda Op. Dr. Mehmet Söyler ve küçük bir ekip ile hizmet vermeye başlamış, bugün yaklaşık 150 kişilik kadrosu ve toplam 3 hastane, 4 dal merkezi ile göz hastalıklarını tedavi etmeye devam etmektedir.
Kronolojik sırayla, 2005 yılında Hatay şubesi, 2006 yılında Şirinyer, 2007’de Diyarbakır şubeleri açılarak her yıl daha fazla hastaya ulaşabilme imkanı sağlanmıştır.
2008 yılından itibaren, yurtdışında da yatırım yapmayı planlayan şirket, 2010 yılında Romanya’nın başkenti Bükreş’te ve 2011 yılında ise Irak’ın iş merkezi Erbil’de tam teşekküllü bir hastane kurarak, yabancı ve o ülkede yaşayan Türk vatandaşlarımıza da West Eye Hospital adı altında, hizmet vermeye başlamıştır.
Merkezi Çankaya’da bulunan Batıgöz, 1600 m2 kapalı alana sahip olup, 2 ameliyathane, 7 muayene odası, Excimer Laser odası, tetkik odaları, 8 yatak kapasiteli özel hasta odası bulunmaktadır. Tüm ameliyat ve excimer laser odaları, özel bir hava sirkülasyonu sistemi, Laminar air Flow ile donatılmış olup, üst seviyede hijyenik ve temiz bir ortama sahiptir.
2009 yılından günümüze, yurtdışından gelen hastalara da özellikle Excimer Laser konusunda tedavi hizmeti sunmaktadır. Başta Almanya, Hollanda olmak üzere dünyanın birçok yerinden tedavi için gelen yabancı hastalara kapılarını açarak, hastalıklarına hızlı ve güvenilir bir çözüm olmaktadır.
Misyonumuz
Hedefimiz, en son teknolojiye ve bilimsel araştırmalarla uyumlu, bütün dünyadaki hastalara, dünya kalitesinde göz sağlığı hizmeti veren önde gelen hastaneler grubu olmaktır. Bu kutsal amaca ulaşmak için, kendini adamış tıbbi kadro her zaman en büyük rolü oynamaktadır.
Vizyonumuz
Hedefimiz ülkemizde ve yurtdışında, yüksek kalitemiz ve mükemmel hizmet kimliği ile tanınan, hastaneler grubu olmaktır. Bu hedefimizi, Avrupa’da yeni olanakları önceden görerek ve yeni hastane yatırımları yaparak gerçekleştireceğiz. Bu alanda kendimize olan güvenimizin ve haklı şöhretimizin verdiği güç ile çok daha fazla büyüyeceğiz..
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır