Düzce Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi

Adres:
Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu DÜZCE
Posta Kodu:
81100
Telefon:
+90 (380) 524 16 66
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.hsh.com.tr/tr/
Bu sayfa en son 24.11.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Temel İlkelerimiz

•Hasta memnuniyeti ilkesini dikkate alarak hasta ve yakınlarına, hiçbir ayrım gözetmeksizin kabul görmüş standarda en üst seviyede sağlık hizmeti sunarız.

•Kalitenin sürekli geliştirilmesi gerektiğine inanır, gelişime, dünyaya ve değişime açık olarak hizmetlerimizde en üst kalite anlayışını benimseriz.

•En değerli kaynağımız ve en değerli yatırımımız olan insana saygıya dayalı yönetim anlayışımızla katılımcı bir yönetim politikası izleriz.

•İş ahlakı ilkelerini temel alan, başarı ve başarısızlıkta sorumluluğu paylaşan, takım çalışmasına önem veren bir anlayışa sahibiz.

 HASTALARIN VE YAKINLARININ MEMNUNİYETİ

“Hasta odaklı” bir yaklaşım benimseyerek hastalarımız ve yakınlarının istek ve ihtiyaçlarını doğru anlamak başlangıç noktamızdır. İnsana değer veren ve hoşgörülü ekibimizle hasta ve yakınlarını her aşamada bilgilendirmek görevimizdir.

Hastalarımızın ve yakınlarının görüşlerine önem verir, mükemmel sağlık hizmetine ulaşmada gerekliliğine inanırız.

KALİTE VE SÜREKLİ GELİŞİM

Misyonumuz ve temel değerlerimizden ödün vermeden hizmetlerimizin verimliliğini ve kalitesini sürekli olarak sorgular, hatalarımızdan ders çıkararak yeni fikirlerin ortaya çıkarılmasını destekleriz.

DÜRÜSTLÜK VE ETİK YAKLAŞIM

Bizim için saygın bir isme sahip olmanın önemi büyüktür. Bu nedenle ahlaki ve etik değerlere bağlı kalarak misyon, vizyon, ilke ve değerlerimiz doğrultusunda verdiğimiz hizmetlerde güveni yansıtmayı ve tıp etiği konusundaki uygulamalarımızla öncü olmayı hedeflemekteyiz.

TAKIM ÇALIŞMASI

Tıbbi kadromuz, yönetim takımımız ve çabaları kurumsal gücümüzün kaynağı olan bütün çalışanlarımız için oluşturduğumuz yüksek standartları koruyarak üretkenliği, işbirliğini ve dayanışmayı besleyen bir çalışma atmosferi oluşturarak yeteneklerimizi, kuvvetli yönlerimizi ve yaratıcılığımızı sonuna kadar kullanmak ve her koşulda takım ruhu ile hareket etmek önceliklerimiz arasındadır.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır