Erzurum Özel Doğu Tıp Görüntüleme Merkezi

Adres:
Yukarı Mumcu Cd. No:
Telefon:
+90 (442) 235 66 84
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://dogutip.com.tr
Bu sayfa en son 14.12.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Doğu Tıp olarak 1990 yılında Bilgisayarlı Tomografi hizmeti ile sağlık alanında faaliyete başladık. Yörede erken ve doğru teşhisin yaygınlaşması için Radyoloji alanında çağdaş tıbbın en ileri teknolojilerini Doğu Anadolu Bölgesine kazandırdık.

Son yirmi yıl içinde hizmetlerimizi çeşitlendirdik; bugün MR, Tüm Vücut Tomografi, Çok Kesitli Tomografi, Ultrasonografi, Renkli Doppler, Ekokardiografi, Mamografi, Kemik Dansitometresi, Röntgen ve Dijital Röntgen hizmetlerini vermekteyiz.

Doğu Tıp 20 yılı aşkın birikimi ve hizmet tecrübesi ile konusunda Türkiye’de en önde gelen sağlık kuruluşları arasındadır. Bünyemizde her biri sistemlerinde yetişmiş çok sayıda bulunmaktadır. Modern teknolojik cihazlarla, üst düzeyde bilgi ve deneyime sahip Uzman Doktorlarımız, Teknik Personelimiz ve bütün çalışanlarımızla birlikte güvenilir sonuçlar ve raporlamada tercih edilen konumda olmaktan mutluluk duyuyoruz.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır