Hatay İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres:
Süleymaniye Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No1
Telefon:
+90 (326) 613 64 64
Web Sitesi:
http://www.iskenderunadsm.gov.tr
Bu sayfa en son 19.10.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Merkezimiz Sağlık Bakanlığının 20 Haziran 2008 tarih ve 123690 sayılı olurlarıyla kurulmuş olup, 32 diş polikliniği, diş acil polikliniği, engelli polikliniği, diş protez laboratuvarı, panoramik röntgen ve idari bölümden oluşmaktadır. Yönetim kadromuzda Başhekim, Başhekim Yrd., Başhemşire, Müdür ve 3 Mdr Yrd. bulunmaktadır. Hastanemiz 34 diş hekimi, 5 diş protez teknisyeni, 14 hemşire, 4 memur, 2 röntgen teknisyeni, 24 bilgi işlem personeli, 20 temizlik personeli ile hizmet vermektedir. İskenderun cezaevine 1’er diş hekimi görevlendirilerek vatandaşların ağız ve diş sağlığı hizmetlerine daha kolay ulaşması sağlanmıştır.
Amacımız; hastalarımıza güler yüzlü yaklaşımla modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, mesleki bilimsel faaliyetlerle hekimlerimizin bilgi donanımını arttırarak, toplumun ağız ve diş sağlığını korumak, ağız diş sağlığı ile ilgili sorunları çağdaş bilimsel yöntemlerle çözmek ve hastalarımızı sağlığına kavuşturmak, bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, güler yüzlü yaklaşımla hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamaktır.
Ekip kalite standartlarına uygun olarak ilke edinen merkezimizin hedefi; çalışanlarının hizmet alanlarını sürekli geliştiren ve eğitimlerini sağlayan modern bir yönetim anlayışı ile hizmet sunan ve mutluluk veren bir sağlık kurumu olmaktır.
 
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır