İstanbul İstinye Devlet Hastanesi

Adres:
İstinye Caddesi No:98 34465 İstinye - Sarıyer - İstanbul
Posta Kodu:
34465
Telefon:
+90 (212) 323 44 44
+90 (212) 277 4912
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.idh.gov.tr
Bu sayfa en son 17.09.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Misyonumuz
Çağdaş bilim, teknoloji ve ahlaki değerlerimizin ışığında hastalarımıza, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kurumuz.
Vizyonumuz
Uluslararası alanda modern tıbbın ulaştığı uygulamaları takip ederek hastalarımıza örnek ve saygın bir sağlık kuruluşunda, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini en mükemmel şekilde alma ayrıcalığını sağlamak, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
Kalite Politikamız
Güleryüzlü, güvenli, huzurlu, temiz bir ortamda, eşitlik ve karşılıklı anlayış ilkesi dahilinde, mevcut tüm imkanlarımızı kullanarak ve sürekli iyileştirme ilkesine uyarak çağdaş ve kaliteli sağlık hizmeti vermek.
Hasta ve çalışanlarımızın ihtiyaç, beklenti, hak ve sorumluluklarını hizmet sunumunun her adımında göz önünde bulundurarak yasa ve yönetmeliklere, meslek etiği ilkelerine uygun olarak çalışmak.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır