İstanbul İsveç Klinik

Adres:
Hakkı Yeten Caddesi No: 13 Center 1 Kat:10 - 48 Fulya Şişli İSTANBUL TÜRKİYE
Telefon:
0850 460 55 35 - 0532 059 81 85
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.isvecklinik.com/
Bu sayfa en son 10.11.2015 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.

Misyon

İsveç’in ileri seviye sağlık teknolojisi ve tıp alanında dünya birinciliğinde ki başarısı şimdi aynı formatta Türkiye’de!


İsveç Klinik tüm sağlık hizmetlerinde etik ilkelerden asla ödün vermeden tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, seçkin kadromuz ile; uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışıyla bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir sağlık kuruluşudur.


Vizyon

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde ve diğer ülkelerden gelen misafirlerimize sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır