İstanbul Özel Avrasya Tıp Merkezi

Adres:
İsmetpaşa Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi Cami Sokak No.: 1 Bayrampaşa / İSTANBUL
Telefon:
+90 (212) 612 00 00
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.avrasyatipmerkezi.com
Bu sayfa en son 02.01.2015 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Özel Avrasya Tıp Merkezi adından da anlaşılacağı üzere İstanbul – Bayrampaşa semtinde Ocak 2009 tarihinde kurulmuş. Gerek Sağmacılar metro istasyonuna yakınlığı, gerek E6 TEM Otoyolu’na yakınlığı ile kolay ulaşım imkanlarına sahiptir.
Bir tıp merkezinde karşılaşılabileceğinizden çok daha fazlasıyla 19 branş ve yardımsever personeli ile halkımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Her sağlık kuruluşunun ilk amacı olması gerektiği gibi Avrasya Tıp Merkezi’nde herşeyden önce insan ve insan sağlığını ön plana çıkartmayı amaçlamaktadır.
Uzman, güler yüzlü, tecrübeli kadrosu ile her zaman halkımıza en iyi en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan kurumumuz her zaman “Sağlığınız için Çalışıyoruz” sloganı ile yola çıkmış ve halkının sağlığı için çalışmayı ilke edinmiştir. Kurumumuz insan ve insani değerlerin önceliğini her daim önemli görmüş ve varlığını bu inançlar ışığında sürdürmeyi öncelikli ilkelerinden saymıştır.
 
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır