İstanbul Özel Bağcılar Median Tıp Merkezi

Adres:
Çınar Mah. 6. Sokak No 10/A Bağcılar
Telefon:
+90 (212) 201 06 66
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.mediansaglik.com
Bu sayfa en son 18.12.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Özel Maymed Tıp Merkezi hizmete girdiği 2004 yılından bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedeflemiş ve şuan Median Sağlık Gubunun bünyesinde Bağcılar Median olarak yoluna devam etmektedir.

Hastalarımızın ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli hasta odaklı yaşamak stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır.

Vermiş olduğumuz Değer, hastalarımıza uyguladığımız tedavinin kalitesinde, hasta ve yakınlarına gösterdiğimiz ilgi, saygı ve sevgi, bize duymuş olduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz ilgi bunun bir göstergesidir.

Tıp Merkezimiz 6 yıldır insan sağlığına önem verir, yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarında en yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke edinerek Bağcılarda hizmet vermektedir.

Özel Bağcılar Median tıp merkezi sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarınasaygılı, tecrübeli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olarak yoluna devam edecektir.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır