İstanbul Özel Boğaziçi Tıp Merkezi

Adres:
Yenidoğan Sokak No:7 (Yıldız Teknik Üniversitesi karşısı)
Telefon:
+90 (212) 227 00 00
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.bogazicisaglik.com.tr
Bu sayfa en son 04.01.2015 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Boğaziçi Tıp Merkezi, 2001 yılından beri 2500m2'lik modern, bağımsız bir binada hizmet vermektir. Beşiktaş-Yıldız'da, Boğaz köprüsü ilk çıkışının Barbaros Bulvarı'yla buluştuğu kavşakta yer alan sağlık kuruluşumuza, Anadolu yakasından da kolaylıkla ulaşılabilmektedir.
Sağlığımız söz konusu olduğunda, başvuracağımız sağlık kurumundan çok şey bekleriz; Günün 24 saati güleryüzlü, saygılı, anlayışlı, güvenilir bir sağlık ekibiyle karşılaşmayı umarız.
Hastalığımızın tanısının modern cihazlarla desteklenerek hızlı ve doğru olarak konmasını, işinin ehli uzman doktorların gerçekleştirdiği doğru tedavinin şefkatli bakım ve sıcak ilgiyle bütünleşerek taburcu olana kadar sürmesini arzu ederiz.
Ödediğimiz ücret nedeniyle, yüreğimizde burukluk hissetmeden, evimize sağlıklı ve mutlu bir şekilde uğurlanmayı beklemek en doğal hakkımızdır. Sağlık kuruluşumuzun merkezi yerde olmasını, kolayca ulaşılmasını, otopark sorununun yaşanmamasını isteriz. Bu haklı beklentilerinizi karşılamanın, doğru tanı, uygun tedavi, hasta ve yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirme ve hizmette sürekli yüksek standartlara erişmenin gayretindeyiz.
Her türlü sağlık ve estetik sorunlarınız için 365 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Boğaziçi Tıp Merkezi'nin hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek amacı ile, kurumumuza yapacağınız kısa bir ziyarette sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır