İstanbul Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi

Adres:
Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Caddesi No:25/1
Telefon:
+90 (212) 573 50 75
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.medicalart.com.tr
Bu sayfa en son 28.12.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
İlk olarak 1995 yılında Adana’da faaliyetleri başlayan Medical Art 2004 yılı itibariyle İstanbul Bakırköy’de hizmet vermeye başlamıştır. İnsan sağlığına verdiği değeri geliştirdiği ameliyatsız tedavi yöntemleri ile ortaya koyan Medical Art hekimleri alanında uzman ve tecrübeli doktorlardan oluşmaktadır.
Geliştirdiği ameliyatsız varis tedavi yöntemleri (Lazer, Radyofrekans, Skleroterapi ve Köpük) ile varis ameliyatı uygulamasına son vererek hastaların sadece 10 dakika ayırmaları yeterlidir. Varis dışında tedavisi yapılan hastalıklar Kıl Dönmesi – Hemoroid (Basur) – Anal Fissür (Makat Çatlağı) – Ben Tedavisi – Hemanjiom olarak bir çok sağlık merkezinde yapılamayan hemanjiom tedavilerinde dahi ameliyatsız tedavi uyguluyoruz.
2014 yılına çok hızlı bir giriş yapan Medical Art klinik sayısını 3’e çıkardı ilk etapta Kadıköy devamında ise Nişantaşı şubelerini açarak sizlere en yakın noktada olmayı amaçlamaktadır. Aşağıda şubelerimizin adres ve iletişim bilgileri yer alıyor.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır