İstanbul Özel Nisa Hastanesi

Adres:
Fatih Cad. Okul Sk. No:1 Yenibosna
Telefon:
+90 (212) 454 44 00
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.nisahastanesi.com
Bu sayfa en son 22.12.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Özel Nisa Hastanesi Server Holding AŞ'nin ilk hastanesi olarak Ekim 1994 yılında hizmete girmiştir. Bölgede Aksa Polikliniği olarak 1987 yılından beri sunulan sağlık hizmeti Özel Nisa Hastanesi'nin devreye girmesiyle birlikte daha geniş kitlelere ulaşmıştır.

Hastanemiz Yenibosna'da, E-5 ve E-6 karayollarına çok yakın mesafede, havaalanına 1 km. uzaklıktadır. Ulaşımı kolay olan hastanenin üç tarafı yola nazırdır ve konumu ile stratejik öneme sahip bir noktada bulunmaktadır.

Nisa Hastanesi faaliyette olduğu 7 yıldan beri sağlık alanındaki önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Merkezi konumu, 4 bin metrekare kapalı alana sahip binası, poliklinikleri, laboratuarları, çeşitli üniteleri ile ayakta ve yatarak eksiksiz sağlık hizmeti verilmektedir. Nisa Hastanesi, ayakta ve yataklı hür türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilecek teknolojik donanım ve uzman kadroya sahip bulunmaktadır.

Hastanemizde 5 kadın hastalıkları ve doğum polikliniği, 5 çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniği, 2 iç hastalıkları polikliniği, 2 diş polikliniği ile pediatrik cerrahi, pediatrik gastroentereloji, pediatrik kardiyoloji, pediatrik nefrolojisi, pediatrik nöroloji, pediatrik immünolloji-allerji, genel cerrahi, kardiyoloji, ortopedi ve travmatoloji, üroloji, nöroloji, nöroşirurji, KBB, göz, cildiye, fizik tedavi ve rehabilitasyon, psikiyatri, diyabet ve radyoloji poliklinikleri bulunmaktadır.

Acil birimimiz; acil müdahale, gözlem ve pansuman ve enjeksiyon bölümleri olmak üzere 3 ayrı bölümde hizmet vermektedir. Her çeşit acil durumda yılın 365 günü 24 saat anında müdahale ya da gerektiğinde ameliyat, tam teşekküllü acil ekibi tarafından hızla gerçekleştirilmektedir. Hastanemizin mükemmel tıbbi donanıma sahip 3 ameliyathanesinde mikroskopik, endoskopik, artroskopik ve laparoskopik ameliyatların da aralarında olduğu her türlü ameliyat başarı ile yapılmaktadır.

En son teknolojinin kullanıldığı, modern donanımlı ameliyathanelerimizde; genel cerrahi, kadın hastalıkları, üroloji, ortopedi, göz, kulak-burun-boğaz, beyin cerrahi, plastik cerrahi, bel fıtığı ameliyatları gibi ameliyatlar başarı ile yapılmaktadır. Ameliyathanelerimizle benzer donanıma sahip bulunan doğumhanemizde tamamı bayanlardan oluşan deneyimli kadromuz tarafından, faaliyette olunan 7 yıldan beri 22 bine yakın doğum gerçekleştirilmiştir.

Ayrıca, hastane bünyesinde Marmara Bölgesi'nin sayılı tam donanımlı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitelerinden biri hizmet vermektedir. Ülkemizde büyük sorun olan, özellikle erken doğan ve sorunlu bebekler Yenidoğan Yoğun Ünitesinde dikkatle bakılmakta ve sağlıklı bir şekilde ailelerine teslim edilmektedir. Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi 1995 yılında özel hastaneler içinde ilklerden biri olarak açılmış ve o günden bugüne yaklaşık 5 bin bebek sağlığına kavuşturulmuştur. Sadece Nisa Hastanesi'nde doğan sorunlu bebeklere değil, transport küvez ile diğer hastanelerde doğan sorunlu bebeklere de hizmet verilmiştir. Günümüzde artık Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi bu alanın otoriteleri tarafından bir referans merkezi olarak gösterilmektedir.

Bakteriyoloji, biyokimya, hematoloji, hormon-ELISA, mikoloji, mikrobiyoloji, patoloji ve seroloji-immünoloji tümör markırları tetkikleri laboratuarımızda 24 saat aralıksız yapılabilmektedir. Dünya standartları ölçüsünde bir kalite ile çalışan laboratuarımız, hastanemizin dışına da hizmet vermektedir.

Röntgen laboratuarımızda ilaçlı ilaçsız tüm radyolojik tetkikler başarı ile gerçekleştirilmektedir. Portable röntgen cihazı sayesinde hastalara yataklarında, bebeklere de küvözlerinde röntgen çekme imkanı sunulmaktadır. Hastanemizde, ultrasonografi ve endoskopi cihazları ile incelenen, sindirim, boşaltım ve jenital sistem rahatsızlıklarda teşhisler çok daha kısa sürede ve isabetli bir biçimde konulmaktadır.

Hastanemizde poliklinikler çerçevesinde verilen ayakta tedavinin yanı sıra yatarak tedavi görmeye ihtiyacı olan hastalar için de her türlü teknolojik imkan ve konfor düşünülmüştür.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır