İstanbul Özel Ota & Jinemed Hastanesi

Adres:
Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1
Telefon:
+90 (212) 444 38 02
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.otajinemedhastanesi.com
Bu sayfa en son 05.01.2015 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Beşiktaş'ın iki saygın sağlık kuruluşu Ota Tıp Merkezi ve Jinemed Hastanesi güçlerini "OTA & Jinemed Hastanesi" adı altında birleştirdi. Müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarının ön planda tutulduğu Fulya Jinemed'in hastanecilik tecrübesi ile OTA' nın geniş poliklinik ağı ve SGK güvencesine sahip hastaya, hizmet verme avantajı bir araya getirilmiştir. SGK ve tüm özel sağlık sigortaları ile anlaşması olan hastanemizde, bu birleşme ile poliklinik hizmeti verilen branş sayısı da artmış, kadromuza bir çok yeni dalda uzman doktorlar katılmıştır.
Koruyucu Hekimlik uygulamaları ve konforlu hastanesi ile "Kanıta Dayalı Tıp" felsefesini ilke edinerek, hasta memnuniyeti odaklı çalışan, sektöründe öncü uygulamalar geliştirmiş OTA & Jinemed Hastanesi, bu birleşme ile toplumun her kesiminden hastayı yüksek kalitede sağlık hizmeti ile buluşturmayı hedeflemektedir. Merkezimizde uzman doktorlarımız, profesyonel ekibimiz ve modern tanı yöntemlerimiz ile sağlığınızı sizin kadar önemseyen bir hizmet felsefesi ile çalışılmaktadır.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz
  • Ugur Kopuz 07.06.2016 11:08
    Kafayı kaldıramayan Oksuren hastayı saat 18 .00 de tahlıllerıne bakıp serum verıp toparlanacaksınız deyıp gönderdıler hıç bır uyarıda bulunmadılar. ertesı günde kardeşim Işık kopuzu yoğun bakıma kaldırdık ve kaybettık.Bumu doğru teşhıs tedavı.Bu mu ıyı hastahane. ..Ocak sonu kayıtlarınıza bakın bu hasta oğlu Denız kızılgedıkle beraber sıze ıkı kere geldı. Oğluda muayene oldu.Avuç dolusu para odedık.Yanımda hıçbır uyaruıda bulunmadan gonderdınız.Akcıgerlere röntgen cekelım dedım.Teknısyen gıttı dedınız.Madem saat18.00 de teknısyen gıdıyor muyene sonrası röntgen çekılseydı..Serumu sonra verseydınız. .Çok kotu etık kurallara uymayan bır hastahnesınız

    Hastane doktorlar yetersız .
Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır