İstanbul Pendik Devlet Hastanesi Kaynarca Semt Polikliniği ve Hemodiyaliz Merkezi

Adres:
Kaynarca Mah. Aydınyolu Cad.Setur Sok. Pendik-İstanbul
Posta Kodu:
34890
Telefon:
+90 (216) 491 45 50
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.pendikdevlethastanesi.gov.tr/
Bu sayfa en son 27.12.2015 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Hastanemiz Pendik ilçe merkezine ve E-5 karayoluna yakın, Devlet - vatandaş işbirliği yapılmış olup, 23.10.1990 tarihinde 50 kadrolu ve 35 fiili yatakla hizmet vermeye başlamıştır. Hastane kapasitesinin çevre halka hizmet vermekte yetersiz kalması nedeniyle hastane arazisinin Bayındırlık İl Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılarak 1998 yılında Ek Bina inşaatına başlanmış ve 2002 yılında ise Ameliyathaneleri bitmemesine rağmen ihtiyaç nedeniyle kullanıma açılmış ve yatak sayısı 100 kadro yatağa çıkmıştır. 2005 yılında ise, Pendik Belediyesince yaptırılan Doğu Mah. İbni Sina Caddesi adresindeki Kadın Doğum Hastalıkları Hastane binası protokolle Bakanlığımıza devredilmiştir. Yine aynı yıl binanın tefrişi tamamlanmış ve 16.03.2006 tarihinde Pendik Devlet Hastanesi İstasyon Klinikleri adı altında hizmete açılmıştır. 

Hastanemiz halen Merkez Bina, Kaynarca Semt Polikliniği Hemodiyaliz Merkezi,İstasyon ve Sapanbağları Polikliniklerimizde sağlık hizmeti sunulmaktadır.
Pendik Belediyesince Kurumumuza protokol ile devredilen Kurtköy Mevkiindeki Semt Polikliniğimiz hizmete girmiştir.
 
 
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz
  • oya yüceer 24.02.2018 15:31
    Psikiyatri doktoru Özlem Saran o kadar sinirliki, hasta görünce oflayan ,sinirlenen biri kendisine gittim tavırları bakışları sanki düşmana bakıyor odasından çıkar çıkmaz sakinleştirici almak zorunda kaldım lütfen bir yetkili bu yorumları okursa rica ediyorum hastalara asabi davranmasın sonra sonuçlar kötü oluyor hasta doktor dövdü deniyor, biz hasta olmasak ne işimiz var hastahanede lütfen
Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır