İstanbul Selimpaşa Ek Bina

Adres:
Selimpaşa Mah. 202. Sok. No: 4/3 Silivri-İSTANBUL
Posta Kodu:
03457
Telefon:
+90 (212) 731 88 02
+90 (212) 731 88 08
Web Sitesi:
http://www.silivridh.gov.tr
Bu sayfa en son 03.12.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
MİSYONUMUZ
       Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak hastaların isteklerine cevap vermek amacıyla, hastane kaynaklarımızın nasıl kullanacağını belirleyen yönetim anlayışı ve hizmet akışını, sürekli aktif işletebilmek.

VİZYONUMUZ
        Hastanemizin kuruluş amacına uygun hizmet yelpazesini genişletip geliştirecek değişme ve gelişmelerin daima takip edilmesi, rekabet gücünün arttırılarak, hizmetin sürekliliğinin sağlanmasını, hizmet kapasitemizin genişletilmesi ve daha verimli hale getirilmesi.

Özel idare dispanseri olarak 1940 yılında temeli atılan binanın 1960 yılında hastane koğusu ilavesi ile 1974 yılında yeni bir kat yapılmıştır.1982 yılında 10 yataklı sağlık merkezinden 50 yataklı Silivri Devlet Hastanesine geçiş tamamlanmış olup 1989 yılında Bakanlığın ve halkın yardımları ile iki katlı ek bina hizmete girmiştir. 1999 yılında İl Özel idareden yapılan yardım ve sağlık Bakanlığının desteği ile hastanemiz bugünkü görünümüne kavuşmuştur. Hayırsever bir vatandaşımız tarafindan hastanemize 2 katlı yemekhane ve mutfak yaptırılmıs, eski yemekhanenin yerine laboratuar ünitesi kurulmuştur. Ayrıca Acil ünitemizin darlığı ve yetersizliğinden dolayı hastanenin arka kısmında kalan alana Acil ünitesi genişletilerek hizmet vermeye devam etmiştir. Ana bina tamamen yataklı servis haline getirilerek ek bina idare katı olarak hizmet verilmeye devam etmiştir. Hastane ana bina yığma olup kullanım alanı 1302 m2 dir. Ek bina betonarme olup kullanım alanı 436.59 m2 dir. Arsa Özel İdareye aittir. Hastanemizin lojmanı ve sosyal tesisi olmamakla birlikte 2 adet hizmet aracı bulunmaktadır. Hastanenin hemen yan tarafında kiralanan iki katlı bir bina Bilgiişlem, Faturalandırma, Dönersermaye , Özlük ve Muhasebe birimi olarak kullanılmaktadır.13 Mart 2009 Cumartesi günü Yeni Mahalle Efrahim Öztürk Sokaktaki Yeni hizmet binamıza taşınmış bulunmaktayız. 
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır