İzmir Özel Buca Tıp Merkezi

Adres:
Koşuyolu Caddesi 506 Sok. No:2 (Hipodrom yanı) Şirinyer- Buca İzmir
Posta Kodu:
35380
Telefon:
+90 (232) 438 14 14
Web Sitesi:
http://www.bucatip.com.tr/
Bu sayfa en son 27.10.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Nisan 1999 yılında Dr. Mehmet Bektur ile kuruluş çalışmaları başlayan Buca Tıp Merkezi, Ocak 2001 yılında İzmir Buca-Şirinyer semtinde ayaktan Teshiş ve Tedavi Merkezi olarak  hizmet vermeye başlamıştır. Sağlık hizmetlerini 08 Ekim 2003 de alınan İS09001-2000, 02 Temnuz 2010 da alnan İSO9001:2008 Kalite Yönetim Belgesi ve 25 Ağustos 2011 de TSE-İSO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi ile sürdürmektedir. Tıp Merkezimiz Buca Şirinyer Bölgesinin nüfus, sosyo-kültürel dağılım, kolay ulaşım ve otopark imkanları göz önüne alınarak beşer katlı iki ana binanın birleşimiyle tesis edilmiştir.
 
Tıp Merkezimizde Polikinikler, Havacılık Ünitesi, Acil, Ameliyathaneler, Gözlem Odaları, Radyoloji Ünitesi, Fizik Tedavi Ünitesi, Gastroentereloji Ünitesi, Biyokimya ve Patoloji  labaratuvarları mevcuttur. En son medikal teknolojinin kullanıldığı teşhis ve tedavi bölümlerinde, konusunda uzman olan hekimlerimiz tüm branşlarda tam gün 23 branş, 34 birimde veya poliklinikte hizmet vermektedir. Özel sigortalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan Özel Tıp Merkezimiz, hastalarımıza güvencelerini kullanarak sağlık hizmeti sunmaktadır.
 
Ameliyathaneler bölümünde steril ve yarı steril sistem ile düzenlenen 3 adet operasyon  odası mevcuttur. Gözlem ünitesinde günübirlik işlem yapılan cerrahi hastaları yatmaktadır. Radyoloji Ünitemizde Açık Manyetik Rezonans (açık MR), 16 kanallı Spiral Tomografi Cihazı, Mamografi, Taş Kırma, Kemik Dansitometresi ölçümleri en kısa sürede, en son teknolojik yeniliklerle çalışılmaktadır.
 
Gastroentereloji Ünitemizde endoskopik işlemler (Gastroskopi, Rektoskopi, Kolonoskopi vb.) ve bazen polip çıkarma gibi endoskopik cerrahi işlemler yapılabilmektedir. Patoloji labaratuvarımızda cerrahi birimlerden getirilen materyalller en kısa sürede hazırlanıp, patolojik incelenmesi yapılıp raporlanmaktadır. Fizik Tedavi Ünitemizde hergün özel servis ile taşınan her grup hastaya fizyoterpistlerimiz eşliğinde rehabilitasyon hizmeti sunulmaktadır. Nöroloji polikliniğimizde gerekli olan hastalarımıza elektromiyografi incelenmesi yapılmaktadır.
 
Buca Tıp Merkezi'nde çağımızın gerekliliklerine uygun bilgisayar sisteminde uzaktan erişim ile hasta verilerini görme sistemimiz mevcut olup hasta kayıtlarına rahatlıkla erişim mümkün olmaktadır.
 
On yılı aşkın süredir hizmet veren Buca Tıp Merkezi ve çalışanları, gelecek yıllarda da sürekli büyüyerek ve kendini yenileyerek hastalarımıza daima güleryüzle hizmet etmeye devam edecektir...
- See more at: http://www.bucatip.com.tr/kurumsal/hakkimizda#sthash.ajE7QKuX.dpuf
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır