İzmir Özel Ege Tüp Bebek Merkezi

Adres:
1418 Sok. No:4 Kahramanlar İZMİR
Posta Kodu:
35230
Telefon:
+90 (232) 445 31 45
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.egetupbebek.com.tr/
Bu sayfa en son 29.10.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Özel Ege Tüp Bebek Merkezi 2000 yılından itibaren deneyimli kadrosu, güçlü altyapısıyla tanı ve tedaviye yönelikhizmet vermektedir. Merkez, uzun süredir çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere yeni umutlar sunmaktadır.
Merkezde, ovülasyon indüksiyonu (yumurtlama tedavisi), suni döllenme, klasik tüp bebek (IVF), mikroenjeksiyon (intrasitoplazmik sperm enjeksiyonu / ICSI) ve diğer mikro manipülasyon yöntemleri (assisted hatching, defragmantasyon, blastomere biyopsisi) ile testis biyopsisi gibi yeni bir yaşam umuduna yönelik tüm tanı ve tedavi yöntemleri, laparoskopik ve histeroskopik cerrahi girişimler uygulanmaktadır.
Merkezde; ayrı ameliyathane, androloji ve embriyoloji laboratuarları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Merkezin rutin işleyişinde sunduğu hizmetler arasında; tüp bebek tedavisi sırasında elde edilen fazla sayıdaki embriyoların 5 yıla kadar dondurulup saklanması ve bu embriyoların gebelik elde etmek amacıyla kullanılması yer almaktadır.
“Hasta memnuniyeti” odaklı ve “kişiye özel” tedavi yaklaşımıyla çalışan ÖETBM Ekibi; ulaştığı bu başarıyı hastalarıyla birlikte daha da ileriye taşımayı hedefliyor.
2007 Haziran ayından itibaren ÖETBM Genel Sağlık Sigortası Kapsamında SGK çatısı altında birleşmiş olan Bağ – kur, (Tarım SSK-Tarım Bağ-kur),Emekli Sandığı emeklileri,SSK’ lı olan hastalara ve Devlet Memurlarına hizmet vermeye başlamıştır.
Eğer siz ve eşiniz bir yıldan uzun zamandır çocuk sahibi olmak istiyor ama başarılı olamıyorsanız, artık yalnız değilsiniz. Bu süreçte incelemelerin ve tedavilerin bir çok açıdan zorluklar içerdiğinin de farkındayız. Çocuk sahibi olmaya engel olan durumların birçoğunu günümüzde aydınlatabiliyoruz.
Konusunda uzman olan jinekologlarımız, embriyologlarımız, androloglarımız ve hemşirelerimiz çocuk sahibi olamama problemi olan sizlere, özveri isteyen prosedürlerle yardımcı olmak için çalışmalarını sürdürmektedirler.
Yapımı devam eden yeni yerimizde sizlere 2014′de çok daha iyi hizmet vermeyi planlamaktayız.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır