İzmir Özel Heraderma Polikliniği

Adres:
Ilıca Mah.Sevgi sok.No:6/A Narlıdere-İzmir
Posta Kodu:
35320
Telefon:
+90 (232) 2397383
+90 (530) 290 2700
+90 (530) 290 2701
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.heraderma.com/
Bu sayfa en son 29.10.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
2004 yılında kozmetik dermatoloji alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur. 2010 yılından beri  Sağlık Bakanlığı; Ayakta Teşhis Tedavi Yönetmelik değişikliğine göre yeniden yapılanmış ve "Poliklinik" ünvanı ile çalışmaya devam etmektedir. 
 
Dermatoloji Muayene(medikal dermatoloji) ve Kozmetik dermatoloji alanlarında, uygulamalarımız hekimler tarafından yapılmaktadır. Yeni uygulamalar hakkında bilgi edinmek ya da merak ettiğiniz bir konuda fikir almak için internet sitemiz güncel olarak size yol gösterecektir. 
 
İncelediğiniz hizmetler; kişisel olarak değerlendirilmelidir. Sağlık durumunuz, beklentiniz ve uygulama için ayırdığınız zamanlama dikkate alınarak size en uygun protokolün hazırlanması için bizimle doğrudan irtibata geçmelisiniz.                           doldurmanız ya da bizi aramanız ilk aşama için yeterli olacaktır.
 
                  Kullanarak, öngörüşme ya da hizmet almak istediğinizde, kliniğimize kolayca ulaşabilirsiniz.
 
Aktif olarak kullandığımız Sosyal Medya üzerinden de bizi takip edebilir, yazılı ve görsel olarak yaptığımız sağlık ve güzellik ile ilgili paylaşımlarımızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.  
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır