İzmir Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi

Adres:
Yunus Emre Mh., İzmir
Posta Kodu:
35190
Telefon:
+90 (232) 254 8686
Web Sitesi:
http://www.ibnisina.com.tr/
Bu sayfa en son 29.10.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
1999 Ağustos ayında Küçükyalı’da bölge insanının “Koruyucu Sağlık” ihtiyacını karşılamak üzere kuruldu. Sağlık hizmeti yarışı ve heyecanı ile dizayn edilen yerimizde, çağdaş ve modern bir donanımla başladık.

Yaklaşık 1200 m2 ‘lik alanda, rahatlık içeren düzenlemelerle, ziyaret eden sağlık misafirlerimize kapısını açmıştır. Gittikçe gelişen tedavi üniteleri ile, bugün bulunduğu bölgede ayakta teşhis ve tedavi hizmeti verip modern laboratuarlara ve radyoloji üniteleri, Acil poliklinik ile hasta izlemekte, fizik tedavi ve iyileştirme ünitemizde uzman doktorlarımız fizyo terapistimiz ve diyetisyenimizle de gittikçe gelişmektedir. Zaman içerisinde sadece bölge insanlarımızın dışında da sağlık tedavi ziyaretçilerinin de ağırlık kazanması, işletme düzenimiz uzman doktorlarımızın bilgi, davranış, izleme ve motivasyonu ile bilgili ve güler yüzlü sağlık personelimiz bizi bugün tanınır ve yararlanılır bir sağlık kuruluşu olarak anılmamızı sağlamıştır. Ekonomik ödeme sistemimiz. Bize günlük 400-450 kişiye sağlık hizmet verebilen bir merkez haline getirmiştir. Bugüne kadar 200 bin kişiye teşhis ve tedavi hizmeti verilmiştir.

Tüm uzmanlık dallarımız tecrübeli doktor kadromuz eğitimli sağlık personelimiz ve halkla ilişkiler ekibimizle siz sağlık tedavi ziyaretçilerimize hizmete devam etmekteyiz. Haftanın her günü 24 saat hizmetinizdeyiz.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır