İzmir Özel Mersinli Tıp Merkezi

Adres:
Fatih Cad. No: 1/C Çamdibi-Bornova / İZMİR
Posta Kodu:
35090
Telefon:
+90 (232) 4611999
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.mersinlitip.com/default.php
Bu sayfa en son 31.10.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Mersinli Özel Sağlık 1992 yılında İzmir Bornova'da açtığı poliklinik ile sağlık alanında verdiği hizmetlerini on altı yıl boyunca sürdürmüş, on binlerce kişiye nitelikli ve tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden hizmet etmiştir.
2008 yılından itibaren özellikli olarak Göğüs Hastalıkları alanında ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti vermeye devam etmiş, hizmet verdiği Dal Merkezi’nde hizmet kalitesi, teknolojik altyapısı ve deneyimli kadrosu ile öncü bir kuruluş olmuştur.
2009 yılında Mersinli Gezici Sağlık ile mobil sağlık araçlarını devreye sokan kurumumuz kurumsal işletmeler için “yerinde ve zamanında” sloganıyla kaliteli ve geniş bir hizmet yelpazesi sunarak mobil sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.
2010 yılından itibaren arttırdığı branşlarıyla hizmet ağı genişleyen kurumumuz Bornova’daki merkezinde yenilenen fiziki yapısı ve işletme anlayışı ile Tıp Merkezi olarak kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.
2010 yılında kurumumuz yapısına eklenen İzmir Torbalı’daki Tıp Merkezi de yenilenen işletme anlayışı ile ayakta teşhis ve tedavi alanında verdiği hizmet ağına; eklediği branşlar, teknolojik altyapı, güler yüzlü ve nitelikli hizmet anlayışı ile her geçen gün bölge halkının daha çok başvurduğu ve memnuniyetin hızla yükseldiği bir merkez haline gelmeye devam etmektedir.
Misyonumuz
Toplumsal sorumluluk bilinci ile bilimsel, vicdani ve etik değerlerden ödün vermeden; yasal koşullara uyumlu, kaliteli, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan, hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı sağlık bakım ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayan lider bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz
Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, öncü uygulamalarıyla; Türkiyeye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
TEMEL DEĞERLERİMİZ
Hasta ve yakınlarının haklarına saygı
Tıp etiğine dikkat eden
Çevreye duyarlı
Kaliteden ödün vermeme
Güvenilirlik
Gelişime ve ilerlemeye açık olmak
KALİTE POLİTİKAMIZ
Kaliteli çağdaş ve sürekli hizmet anlayışı,
Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uyma ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi,
Çalışan ve hizmet alan memnuniyetinin artırılması,
Sürekli iyileştirme ve sürekli eğitim,
Yasal şartlar çerçevesinde ulaşılabilir, kaliteli ve sürekli hizmet sunumu sağlamaktır.
 
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır