İzmir Özel Metropol Tıp Merkezi

Adres:
Anadolu Cad. No:593 Şemikler - Karşıyaka İZMİR
Posta Kodu:
35560
Telefon:
+90 (232) 336 64 65
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.metropoltip.com.tr/
Bu sayfa en son 29.10.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
2005 yılından bu yana Karşıyaka İzmir adresinde hizmet veren Özel Metropol Tıp Merkezi, 4 kat ve yaklaşık 3500 m2 kapalı alanda faaliyet göstermekte olup, hasta ve toplum sağlığını esas alan, üstün nitelikli ekibi, modern alt yapısı, yenilikçi, öncü uygulamaları, hasta memnuniyetini artırmadaki kararlılığı ile referans kurumlardan biri olmayı hedeflemektedir. Bu amaçla hareket eden tıp merkezimiz herkes için ulaşılabilir, iyileştirici ve koruyucu sağlık hizmetlerini, bilimsel etik ilkelerden ödün vermeden güleryüzlü ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.
Modern teknoloji ve sterilizasyon koşullarına sahip tam donanımlı ameliyathane ve doğumhanemiz mevcuttur. Radyoloji ünitemizde yüksek kalitede görüntüleme hizmeti sunmak, Tıbbi tahlil laboratuarımızda güvenilir sonuçlara ulaşmak temel ilkemizdir.
Acil Servisimizde 24 saat acil muayene ilkyardım hizmeti verilmektedir.
Hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik en iyi kalitede hizmet vermek önceliğimiz, verdiğimiz hizmete sahip çıkmak ve sonrasında da hastalarımızın yanında olmak görevimizdir.
Özel Metropol Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Metropol Tıp Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz
  • Merih Soyupak 13.03.2016 16:47
    En son kontrolümü 2015 haziran ayında yaptırmama ve bişey yok diyen, mamografi ve ultrason sonuçlarını (kendi çektikleri) bile yanlış değerlendiren doktorlara sahip berbat bi hastanesiniz. Son kontrolden 7 ay geçmesine rağmen 2.evre meme kanserinden dolayı mastektomi oldum koltukları lenflerim alındı. Size geldiğimde 1.evrede olan kitle tespit edilmiş okşatsın şimdi bu durumda olmayacaktım. İnsanları kandırmayı bırakın artık. Doğru dürüst doktorlarla ve makinelerle çalışın. Size geldiğime çok ama çok pişmanım. Her yerde yaptığınız bu hatayı anlatacağım. Ben yandım başkaları yanmasın. Umarım biraz farkındalık yaratırsınız.....
Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır