Kastamonu Daday Devlet Hastanesi

Adres:
Kastamonu Yolu Davut Köyü Kirendibi Mevkii
Telefon:
+90 (366) 616 20 97
Web Sitesi:
http://dadaydh.saglik.gov.tr
Bu sayfa en son 16.10.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
1975 yılında Verem Savaş Dispanseri Derneği tarafından inşa edilerek 1988 yılında Verem Savaş Dispanseri olarak hizmete girmiş olup, sonraki yıllardan itibaren 27 Mart 2002 tarihine kadar Sağlık Merkezi olarak hizmet vermiştir. Bu tarih itibariyle Devlet Hastanesi statüsüne geçerek Hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Hastanemiz 23 Eylül 2011 yılından itibaren hastalarımıza yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Daha modern ve rahat bir sağlık hizmeti ve güleryüzlü bir yaklaşım ile çalışmaya devam ediyoruz.
Hastanemiz Diş Polikliniği, 1 Diş Tabibimiz ile hastalarımıza ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır. Acil servis, klinik ve ambulans hizmetleriyle yoğun ilişki içerisinde çalışan, ilk müdahalenin yapıldığı ve belki de hastanın hayatla bağlantısının kopmasının engellendiği birimlerdir. Aile Hekimliği Polikliniğimiz hafta içi hergün poliklinik hizmeti vermektedir.
Hastanemiz Diyaliz Ünitesi, Sertifikalı 1 Hekim, 2 Hemşire ve 4 Hemodiyaliz Cihazı ile hizmet vermektedir. Hemodiyaliz tedavisi devam eden hastaların diyaliz tedavi seanslarına getirilip, tedavi sonrası evine bırakılma işlemi hasta nakil araç ve ambulanslarımızla yapılmaktadır.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır