Kayseri Anakalp Kalp Hastanesi

Adres:
Gevher Nesibe Mh.,, Salih Avgunpaşa Cd. No:31, Merkez/Kayseri
Telefon:
+90 (352) 221 18 00
444 0 352
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.anakalp.com.tr/
Bu sayfa en son 23.07.2015 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
HASTANEMİZ


Anakalp Kalp Hastanesi sadece kalp hastalıkları konusunda hizmet veren Türkiye’nin üç hastanesinden biridir. Ortaanadolunun tek kalp hastanesidir. 3 kalp cerrahı, 3 kardiyolog, 1 biyokimya uzmanı, 1 radyoloji uzmanı dâhiliye, nefroloji,     ve göğüs hastalıkları uzmanlarından oluşan konsültan hekim kadrosuyla Kayseri ve civarı illere beş yılı aşkın bir zamandır hizmet vermektedir.
Anakalp Kalp Hastanesinde her şey kalp için planlanmış yardımcı personelinden hemşiresine tüm çalışanları kalp üzerine eğitilmiş, teknik donanımı sadece kalp üzerine yapılmıştır. Dünyada belli dallarda sağlık hizmetleri o konuya odaklanmış dal hastanelerinde verilmekte, tek konuya odaklanma başarıyı beraberinde getirmektedir.
2007’nin son aylarında açılan hastanemiz 2000 açık kalp ameliyatı, 7554 anjio, 367 balon, 1218 stent uygulamalarıyla bölgesinde bir referans hastanesi olma hüviyetine sahiptir.
İnsanımızın memnuniyeti, teveccühü ve duaları en büyük kazancımızdır. Kalp ameliyatlarında hasta doktor ilişkisi bir ömür boyu sürecek bir ilişkidir. Hastanın, takibi ve kontrolü açısından doktoruna uzun süreler ihtiyacı olacaktır. Hastaların özellikle bu konuya dikkat etmelerini tavsiye etmekteyiz.
Anakalp Kalp Hastanesi ekibi olarak 10 senedir Kayseri’de, Kayseri ve civarı illere hizmet vermekteyiz. 10.000’e yakın açık kalp ameliyatını %99 başarı ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. 6-7 yıl önce ameliyat ettiğimiz hastalarımız rahatlıkla bize ulaşabilmekte, kalple ilgili sorunlarında gerekli tetkik ve müdahaleleri daha önceki ameliyatlarını yapmış olan bizlere yaptırabilmektedirler.
Ameliyat olan bir hastanın artık doktorunuz burada çalışmıyor cümlesiyle karşılaşması hastada panik ve kaygı sebebi olmakta, birçok merkez hastaya ilk ameliyat olduğu yeri ve doktoru önerip sevk etmektedir. Hasta, ameliyat olacağı doktoruna sizi 5 sene sonrada görebilecek miyim diye sorabilmeli ve bu rahatlık ve güveni taşımalıdır.
Anakalp Kalp Hastanesi olarak bizim avantajımız çalışan doktorlarımızın tümünün halen hastanenin ortağı olması Anakalp hastanesinin varlığı devam ettiği sürece doktorlarına ulaşabileceğinin mümkün olduğudur.

En büyük hedefimiz hastalarımızın daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürdürebilmelerine katkıda bulunmak, dua ve teşekkürlerini kazanmaktır. Anakalp Kalp Hastanesi olarak kalbiniz güvenilir ellerde diyor bundan sonraki hizmet yıllarımızda da güveninize ve teveccühünüze layık olmaya çalışacağımızı belirtmek istiyoruz.
Sağlıklı kalpler mutlu yarınlar dilerim.
 
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır