Kayserigöz Hastanesi

Adres:
Tacettin Veli Mahallesi Tacettin Veli Bulvarı No:28 Melikgazi / Kayseri
Posta Kodu:
38070
Telefon:
+90 (352) 222 90 90
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.kayserigoz.com/
Bu sayfa en son 23.10.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
    2002 yılında Özel Kayseri Lazer Merkezi olarak başladığımız ve 2004 yılından itibaren Özel Kayserigöz Merkezi olarak devam ettiğimiz hizmet serüvenimiz başarılarla geçen 10 yılımızın ardından, Mart 2011 itibariyle Özel Kayserigöz Hastenesi olarak  devam etmektedir.

         Türkiye’nin en büyük göz hastanelerinden biri olan Kayserigöz Hastanesi olarak,  Kayseri’den, çevre illerden, Türkiye’nin dört bir yanından ve yurtdışından gelen hastalarımızın göz sağlığı ile ilgili her türlü sorunlarına 365 gün, 24 saat kesintisiz üst düzey hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

    Yeni hizmet noktamız olan Kayserigöz Hastanemiz şehrin merkezinde, ulaşımı kolay, 10 katlı ve 5000 m2’lik kapalı alana sahip, modern donanımın ve konforun temsilcisidir. Hastanemizde 15 tane VİP oda, Açık ve Kapalı Otopark, Kafeterya, 50 Kişilik Toplantı Salonu, Geniş ve Ferah Hasta Bekleme Salonları,  Dünya Standartlarına Uygun 3 Ameliyathane, 10 Muayene Odası, Excimer Laser ve Intralase (Bıçaksız Laser) Üniteleri, Argon ve Yag lazer Ünitesi, SLT, Retina Hastalıkları Tanı ve Tedavi Ünitesi, Keratokonus Teşhis ve Tedavi Merkezi, Şaşılık ve Çocuk Göz Merkezi,  Tetkik Odaları, Acil Servis birimleri bulunmaktadır.

        Kayserigöz Hastanesi olarak göz hastalıklarının tanı ve tedavisi ile ilgili  en yeni bilgi ve uygulamaları size sunma konusunda öncülük ederken, tıp teknolojisindeki son gelişmeleri de yakından takip ediyor ve dünyada en çok tercih edilen cihazlarla sizlere hizmet vermekteyiz.

Uygulamalarımız dahilinde;

• 2 adet  Excimer Laser

• İntralase Laser  uygulamaları,

. Keratakonus Teşhis ve Tedavi Merkezi;

• İntralase Laserli yöntemle Korneal halka uygulaması

• Cross Linking Tedavisi

• SLT ( Glokom hastalığı için  laser cihaz sistemi )

• OCT ( retinal tomografi)

• Pentecam uygulamaları yapılmaktadır.

     Doktor kadromuz bölgemizde birçok ilke imza atmış deneyimli hekimlerden oluşmuştur. 
Kayserigöz Hastanesi olarak sizlerin ışığınız olan gözlerinize verilmesi gereken en üst derecedeki hassasiyeti tüm personelimiz ve  teknolojik altyapımızla; konforlu ve ferah bir ortamda, sıcak bir ilgi ve güler yüzle gösterip; tedaviniz süresince kendinizi evinizde hissetmenizi hedefliyoruz. Hastanemizden ayrılırken gözlerinizin gülüşünü görmek en büyük kazancımız olacaktır.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır