Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesi

Adres:
Osman Yılmaz Mah. İlyas Uzuner Cad. No:1 Gebze
Telefon:
+90 (262) 644 14 60
Web Sitesi:
http://www.gfdh.gov.tr
Bu sayfa en son 16.10.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Hastanemiz 1974 yılında SSK Dispanseri olarak hizmete başlamış olup 1998 tarihine kadar 7 tane pratisyen hekimle faaliyet göstermiştir. Bu süre zarfında başhekimlik görevini Uzm. Dr. Semra Ataman yapmıştır. İlk uzman ataması 1995 tarihinde Dahiliye Uzmanı Ayhan Yükselle yapılmış olup daha sonra 1998 yılında Kadın Hastalıkları Uzmanı Bülent Serdar San ile olmuştur. 1999 da resmen hastane olarak hizmete açılmıştır.
Hastanemiz 37 Dönüm arazi üzerinde bir poliklinik binası birde diğer hizmetlerin ve yataklı tedavilerin yürütülmekte olduğu bina olmak üzere iki binadan müteşekkil olup 17000 m2 kapalı alana sahiptir. Poliklinik binamız iki kattan müteşekkil olup iki iç içe binadan oluşmaktadır. Hizmet binamız üç katlı idari binaya bitişik olarak üç katlı tüp geçitle dört katlı servisler binası bulunmaktadır. Hastanemizde ana branşlardaki bütün servislerin yanında bir FTR (Fizik Tedavi Rehabilitasyon) Servisi birde hastanemizin içinde, hasta ve ziyaretçi giriş çıkışları tamamen hastanemizden bağımsız kapıdan olan intaniye servisi mevcuttur. Günlük 650 ila 850 acil hasta müracaatı yapılmakta olup polikliniklerde günlük yaklaşık 3000 hastaya hizmet verilmektedir
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır