Konya Bozkır Devlet Hastanesi

Adres:
Yukarı Mah. Fevzi Paşa Cad. Bozkır KONYA
Posta Kodu:
42630
Telefon:
+90 (332) 426 18 95
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.bozkirdh.gov.tr/Default.aspx
Bu sayfa en son 29.09.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
TARİHÇESİ 

İlçemiz Devlet Hastanesi 1988 yılında 25 yataklı hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır. İlçemize yeni yapılan 50 yataklı hastanenin inşası bitim aşamasındadır. Yapılan incelemeler doğrultusunda yeni hastaneye taşınma kararı alınmış olup, İlçemiz Devlet Hastanesi 07.01.2013 tarihinden itibaren yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz bünyesinde; 1 Dahiliye uzmanı 1 Genel Cerrahi(yeni ataması yapıldı)uzmanı 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı 1 Anestezi ve Reanimasyon uzmanı Biyokimya Laboratuarı Radyoloji ünitesi 2 salonlu Ameliyathanemiz, Diyaliz servisimiz Acil Servisimiz , müşahedemiz doğumhanemiz, Dahiliye servisimiz Çocuk servisimiz aktif olarak hizmet vermektedir Doktor ve personel eksikliği sebebiyle Diş poliklinik hizmetleri,Yoğun Bakım , Genel Cerrahi Servisi, Kadın Doğum Servisi aktif olarak hizmet vermemektedir. 


VİZYONUMUZ 

Kaliteli Hizmet Vermeyi Her Alanda Benimsemiş Yönetim Anlayışı ile Uluslararası Toplam Kalite Standartlarına Uygun ; Memnuniyet Ölçütlerini En Üst Seviyelere Çıkarmayı Hedef Edinen Toplumun İnandığı Özlediği, Güvendiği ve Desteklediği Bölgenin Tercih Edilen en Kaliteli ve Güvenilir Sağlık Hizmetini Veren Örnek İlçe Hastanesi Olmak . 


MİSYONUMUZ 

Hastanemizdeki mevcut tıbbi donanım ve insan kaynağındaki imkân ve olanaklarımızı en iyi şekilde kullanarak; Eğitimli Personeli ile Sağlıklı Olmanın Tüm İnsanların En Temel Hakkı Olduğu İnancı Ve Anlayışı İle Hasta ve Çalışanlarının Memnuniyetini Ön Planda Tutan; Herkese Eşit, Güler Yüzlü Hizmet Vermeyi Ve Sürekli İyileştirmeyi Hedefleyen Bir Sağlık Kurumu Olmak. 


POLİTİKAMIZ 

Hastanemiz vizyon ve misyonu doğrultusunda kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek. Hasta ve çalışanların memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Eldeki mevcut donanım ve imkânlarla etkin teşhis ve tedavi uygulamak Personel bilincini arttırarak ekip ruhu ile hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek. 
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır