Konya Ereğli Devlet Hastanesi

Adres:
Toros Mahallesi Yurt Caddesi No:13 Ereğli/Konya
Posta Kodu:
42000
Telefon:
+90 (332) 713 11 33
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.kedh.gov.tr/index.php
Bu sayfa en son 29.09.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Hastanemiz birbirine 7 km uzaklıkta bulunan iki bağımsız A(ana bina) ve B bloktan oluşmaktadır.B Blok şehir merkezinde,A Blok ise Şehir merkezi dışında bulunmaktadır.

A Blok kapalı alanı:11700 metrekare olup 2000 yılında hizmete açılmıştır.

A BLOK

A Blokta;Sağlık Hizmetleri alanında:Acil Servis,Hemodiyaliz,yoğun Bakım, Ameliyathane, Üroloji, beyin cerrahi, Göğüs Cerrahi, Genel Cerrahi, Ortopedi, Göz, KBB, Dahiliye,Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Cildiye, Psikiyatri servisleri ve poliklinikleri;Radyoloji Servisi,Biyokimya-Mikrobiyoloji Laboratuarı, MR,Tomografi,Kemik Dansitometri ,Taş Kırma Ünitesi,Fizik Tedavi Ünitesi,Endoskopi Ünitesi, Sistoskopi odası, SFT odası, Odyometri Odası, Görme Alanı odası, EEG odası,Eczane,Sterilizasyon Ünitesi,Efor Testi ve EKO odası, Morg, Organ Nakli Birimi, Sigara Bırakma Polikliniği, Diyabet Eğitim Hemşiresi odası, Enfeksiyon Hemşiresi odası, Sarf Depo, Eczane Depo, Kan Alma Birimi bulunmaktadır. İdari ve Lojistik Hizmetler alanında: Başhekimlik ve İdari Personel katı ,İdare memurluğu, Satın Alma Birimi, Tahakkuk Birimi, TİG-İstatistik Birimi, Mutemetlik, Ayniyat Saymanlığı, MKYS, Faturalama Birimi, Adli Rapor, Heyet Odası, Toplam Kalite Birimi, Bilgi İşlem Birimi, Güvenlik Birimi, Bakım Atölyesi, Çamaşırhane,Terzi,Mescit,Arşiv,Mutfak,Yemekhane,Kantin , Toplantı Salonu Otoparklar(Normal ve özürlü),Lojman Binası, Heliport

B BLOK

 B Blok kapalı alanı:4100 metrekare olup 1973 yılında hizmete açılan eski bir binadır. B Blokta ; Sağlık Hizmetleri Alanında : Kadın doğum ve Pediatri servis ve poliklinikleri, Küvez Odası, Doğumhane, Ameliyathane,112 istasyonları , Patoloji Laboratuvarı , İşitme Testi odası, NST çekim odası , Boy ve Kilo Ölçüm odası, Röntgen servisi,Mamografi , Biyokimya Laboratuarı , Kan Alma birimi, Kan Bankası bulunmaktadır. İdari ve Lojistik Hizmetler alanında: Başhekimlik ve idari personel katı,İdare Memurluğu,Saymanlık, Bakım Atölyeleri,Kantin,Güvenlik Birimi, Morg, Mutfak, Yemekhane, Otopark, Mescit, Arşiv, Terzi, Çamaşırhane bulunmaktadır.

 
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır