Medline Hastanesi Eskişehir

Adres:
Akarbaşı Mahallesi. Kıbrıs Şehitleri Caddesi. No: 61, 26020 Eskişehir
Posta Kodu:
26020
Telefon:
+90 (222) 221 48 48
Eposta:
[email protected] (Medline Sağlık Grubu Merkez Binası)
Web Sitesi:
http://www.medlinehastaneleri.com/hastanelerimiz/eskisehir/
Bu sayfa en son 30.06.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Özel Medline Eskişehir Hastanesi
Eskişehir’in ilk özel hastanesi olarak 6.440 metrekare alan üzerinde, toplam 46 hasta yatağı, 6 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane, 1 doğumhane, biyokimya ve klinik laboratuvarları, radyoloji ve acil servis üniteleri ile 21 branşta uzman kadrosu hizmet veriyor.

Medline Hastaneleri

Esas Holding bünyesinde 2007 yılından itibaren Adana, Antalya, Aydın, Eskişehir ve Konya illerinde hizmet vermekte olan 5 hastane, 2011 yılı Ekim ayını takiben Medline Hastaneleri markası ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Medline Hastaneleri, bugün toplamda 46.500m2 kapalı alan üzerinde toplam 437 yatağı, 91 yoğun bakım yatağı, 23 ameliyathane, 203 doktor ve 446 yardımcı sağlık personeli kadrosu ile toplam 1400 çalışanıyla yılda 1 milyon kişiye sağlık hizmeti sunmaktadır.
 
Medline Hastaneleri, uzman ve güçlü sağlık personeliyle hizmet mükemmelliği sağlayarak, hasta ve hasta yakını memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için sürekli kendini geliştirmektedir. Tüm hastaneler, hastalarının sağlığını bir bütün olarak ele almakta, kişiye özel, koruyucu ve tedavi edici yaklaşımlarıyla ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Uygulamakta olduğu tıp teknolojileri ve işbirlikleri ile hizmet kalitesini üst seviyede tutan Medline Hastaneleri, önce aileye ve sonrasında topluma, daha sağlıklı bir yaşam ve gelecek için rehberlik etmektedir. Hasta ve yakınlarının her zaman yanında yer alan bir sağlık kurumu olmayı, başarısının en önemli bileşeni olarak gören Medline Hastaneleri, hem hizmetleri, hem de sosyal sorumluluk anlayışıyla bu misyonu bulunduğu her noktada yerine getirecektir.

Medline Sağlık Grubu
1995 yılında, Türkiye’nin ilk özel Mobil Sağlık hizmetini vermeye başlayan Medline, 2001 yılından itibaren Esas Holding bünyesine dahil olmuştur. Esas Holding, 2007 yılında özel hastanecilik ve 2011 yılında da Evde Sağlık alanında faaliyete başlayarak sağlık sektöründe hizmetlerini genişletmiştir.
Esas Holding 2011 yılı itibarıyla sağlık alanındaki yatırımlarını Medline Sağlık Grubu çatısı altında toplamıştır. Medline Sağlık Grubu, ihtiyaç duyulan sağlık hizmetlerini aynı kalite ve standartta sunan, erişilebilir, güçlü ve yaygın bir marka olarak yoluna devam edecek,  sürekli yenilenerek sektörünün de öncüsü olacaktır.

Medline Sağlık Grubu’nun vizyonu; ihtiyaç duyulan tüm sağlık hizmetlerinde her zaman en yakın mesafede duran ve ilk tercih edilen sağlık kurumlarını oluşturmaktır. Grup, toplumun sağlık ihtiyaçlarını ön planda tutarak, sürekli değişim ve gelişimin öncüsü olarak, hasta ve hasta yakını memnuniyetini gözeterek, yeni ve sağlıklı yaşam akımlarını takip ederek toplumda oluşan beklentilere en iyi şekilde karşılık vererek büyüyecek, genişleyecek ve yaygınlaşacaktır.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır