Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi

Adres:
Barboros Mah., Troya Cad. Kayrak Kuyu Sok. No:8, Merkez/Çanakkale
Posta Kodu:
17020
Telefon:
+90 (286) 444 50 58
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://canakkale.anadoluhastaneleri.com/tr-TR/anasayfa/1.asp
Bu sayfa en son 22.11.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Anadolu Hastaneleri’nin temelleri Sayın Dr. Hayati Arkaz tarafından Avcılar’ın ilk özel kliniği olan Özel Anadolu Kliniği’nin 1988 yılında kurulması ile atılmıştır. 1991 yılında bünyesinde barındırdığı detaylı görüntüleme merkezi, bebek ve yetişkin yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneler, doğumhaneler ve biyokimya laboratuvar hizmetleri ile faaliyetlerine başlamış olan Özel Avcılar Anadolu Hastanesi, Avcılar bölgesine yapılan ilk özel sermayeli sağlık yatırımı olmanın yanı sıra, Türkiye’nin ilk özel hastanelerinden biri olma sıfatıyla özel hastanecilik sektörüne öncülük etmiştir.
İlerleyen yıllarda hizmet ağı İstanbul ve Türkiye’nin diğer illerinde kurulan hastaneler, poliklinikler ve diyaliz merkezleri ile genişletilmiş olan Anadolu Hastaneleri Silivri, Çanakkale, Zonguldak ve Çorlu’nun ilk tam teşekküllü özel hastanelerini faaliyete geçirerek sağlık alanında öncü yatırımlarına devam etmiş ve Türkiye’nin en eski ve köklü sağlık kuruluşlarından biri haline gelmiştir.
Sağlık alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip bir kurum olan Anadolu Hastaneleri tüm branşlarda hizmet vermeye devam ederken sektöre yön verecek yeni yatırımlarını sürdürmektedir. Tamamlandığında 56.000 m2 kapalı alanı ve 500 yatak kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük özel hastanesi unvanına sahip olacak “Özel Gaziosmanpaşa Anadolu Hastanesi’’ Tüp Bebek, Organ Nakli, KVC, Diyaliz, Onkoloji ve tüm diğer branşlarla hizmet vermeye başlayacaktır.
Anadolu Hastaneleri Türkiye’nin sağlık alanında artan kaliteli ve güvenilir hizmet ihtiyacının karşılanabilmesi ve halkımızın teknolojik gelişmelerden daha çok faydalanabilmesi için hızla büyüyen sağlık sektöründe kurumsal yönetim ilkelerine bağlı kalarak yoluna devam edecektir.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır