Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi

Adres:
Kılıçaslan Mah.1303Sok.No:5 Aksaray Aksaray
Posta Kodu:
68100
Telefon:
+90 (382) 213 33 13
Web Sitesi:
www.nephrocare.com.tr/clinicfinder/aksaray/aksaray.html
Bu sayfa en son 21.11.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
0 yılı aşkın bir süredir hasta bakımının her seviyesinde faaliyet gösteren Fresenius Medical Care, diyalizde standartlar koyan öncü bir kuruluştur. Diyaliz ürünleri alanında eksiksiz bir ürün yelpazesinin üreticisi ve dünya çapında yaklaşık 40'tan fazla ülkede faliyet gösteren 3.250’nin üzerinde diyaliz merkezi ile bir hizmet sağlayıcı olarak Fresenius Medical Care, tüm dünyadaki 270.000’den fazla hasta için kişiye özel tedavi seçenekleri sağlamak üzere sağlık hizmetleri ile ortaklık yapmaktadır. Fresenius Medical Care kendini, hastaların yaşam kalitesinin iyileştirilmesi, onlara yaşamaya değer bir gelecek yaratılması ve en yüksek kalitede diyaliz sunmaya adamıştır.
Fresenius Medical Care, Türkiye'de faaliyetlerine 1998 yılında Ankara'da iki diyaliz merkezi ve Antalya'da bir tatil diyaliz merkezinde toplam 238 hasta ile başlamıştır ve 2014 Şubat sonu itibariyle 24 ilde 52 kliniğinde 7000'e yakın hastaya diyaliz hizmeti vermektedir. Fresenius Medical Care'in Türkiye'de sahip olduğu diyaliz merkezleri için yaptığı yatırım tutarı 125 milyon Euro'yu aşmıştır.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır