Özel Kayseri İbnisina Hastanesi

Adres:
Hunat Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi No: 3 Melikgazi / KAYSERİ
Posta Kodu:
38260
Telefon:
+90 (352) 22 00 112
Eposta:
[email protected]
Web Sitesi:
http://www.ibnisinahastanesi.com/ana-sayfa
Bu sayfa en son 20.10.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.
Gökkuşağı İbni Sina Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi 1993 yılında sağlık sektörüne yeni bir anlayış getirmek ilkesi ile, kurulmuştur. Günümüzün teknolojilerini, uzman kadrolarının özenli çalışmaları ile bir araya getirerek insanlarımıza daha sağlıklı bir hayat sunmayı hedeflemiştir. İbni Sina Hastanesi, hastalarına en doğru tanıyı koyabilme ve en doğru tedaviyi uygulayabilme amacıyla kurulmuş bilimsel bir iş birliği anlayışının ürünüdür. 
Kayseri'de ilk özel sağlık kuruluşu olama özelliğine sahip olan İbni Sina, 21. kuruluş yıldönümünü kutladığımız şu günlerde Yoğunburçda ki şubesi uzman hekimi, acil danışma hekimi, 100 civarında personeli ile 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Yoğun burçtaki hastanemiz ile hizmet yelpazemizi genişleterek daha sağlıklı günlere ulaşmayı hedeflemekteyiz.
'' İnsana insanca davranmak, doğru tanı, doğru teşhis ve doğru tedavi temel ilkemizdir.''
 
   İbni Sina Hastanesi olarak kendimize ilke edindiğimiz Lokman Hekim Yemini sağlık hizmeti anlayışını şöyle ifade eder; 
    
Bana hayat verip rehberlik eden ve pek az kişinin bildiği bir tahsil imkanı bahşeden Allah'a (c.c.) şükredelim. Şükreden kendisi için şükretmiş olur. Kullukta devam , iyiliği öğütleyip , kötülükten alıkoymaya ve karşılaşacağım her hadiseyi sabırla karşılamaya söz veririm. Benden yardım isteyen herhangi bir hastayı asla reddetmeyeceğim. Asla mağrur ve kibirli olmayacağım gibi başkalarına karşı da üstün bir tavır takınmayacağım. Asla kimseyi tahrik etmeyeceğim , tevazu ve itidal ile konuşacağım. Doğmamış bir çocuk hakkında herhangi bir ön müdahale , tavsiye veya kötü bir el işlemi yapmayacağım. Herhangi bir insanın hastalığı veya yaşama ihtimali hakkında asla bir ön hükümde bulunmayacağım. Yarın ne olabileceğini ancak Allah'ın bildiğine inanıyorum. 
Sözün güzelliği kısalığındadır. Yediğin vakit az ye, yedikten sonra 4-5 saat hiç bir şey yeme. Midenin 3/1 ini havaya 3/1 ini suya 3/1 ini de yemeğe ayır.
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır