Samsun Özel Ortopol Tıp Merkezi

Reklam
Adres:
Kale Mahallesi Sahil Caddesi No:7 İlkadım / Samsun
Telefon:
+92 (362) 433 11 84
+92 (362) 433 11 85
Web Sitesi:
http://www.ortopol.com.tr/
Reklam
Bu sayfa en son 11.10.2014 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.

Hakkımızda

Ortopol Tıp Merkezi yeni binasında hizmetinizde…
Ortopol Tıp merkezi 2005 yılından buyana Samsun’da Ortopedi ve Travmatoloji kadrosuyla ve geçen yıl bünyesine kattığı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümüyle deneyimli ve güleryüzlü personeli ile yeni bir anlayışta bölge insanına güncel tıbbın olanaklarını sunmaya devam ediyor.Ortopol Tıp Merkezi Ortopedi ve Fizik Tedavi disiplinlerinin bir arada çalıştığı bölgenin” ilk ve tek tıp merkezi “özelliğine sahiptir. 

Ortopol Tıp Merkezinde halen 3 ortopedi ve bir fizik tedavi uzmanı tam zamanlı olarak çalışmaktadır. Fizyoterapi ve rehabilitasyon  metodlarını hemen hepsinin uygulanabildiği modern bir fizik tedavi ünitesine sahiptir. Kliniğimizde ayrıca kronik ayak ağrısı nedenlerinden biri olan topuk dikeninin tedavisinde ESWT tedavisi başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Ortopol Tıp Merkezi bölgenin “acil ortopedik travma ihtiyacına 7x24 saat nöbetçi konsültan uzman hizmeti verebilir anlayışta”  çalışmaktadır. Sloganımız “Bize İhtiyacınız olan her an yanınızdayız”.

Kliniğimizde cerrahi girişim yapılmamaktadır. Ameliyatlarımızı Samsun Özel Atasam Hastanesinde yapmaktayız. Özel Atasam Hastanesi gerek ameliyathaneleri, yoğun bakımları ve servis hizmetleriyle hastalarımızı güvenle tedavi etmemizi olanak sağlamaktadır. Sonuç olarak sizleri Ortopol Tıp Merkezine “Sağlık Sağlıklı İken Korunur” diyerek bekliyoruz
  • Yorum yazmak için tıklayınız.
  • Olumlu Olumsuz

  • Bu kurumla ilgili hiç yorum yapılmamış, lütfen kurumla ilgili görüşlerinizi paylaşın.

Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır