Samsun Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan

Reklam
Adres:
Kale Mah. Atatürk Blv. Sahil Cad. No: 160 İlkadım/Samsun
Telefon:
+90 (362) 444 3 703
+90 (362) 435 7800
Eposta:
info@hospitalpark.com.tr
Web Sitesi:
http://www.hospitalpark.com.tr
Reklam
Bu sayfa en son 09.03.2016 tarihinde güncellenmiştir. Kurum yetkilisi misiniz ? Sayfayı yönetmek için yetki talebinde bulunun.

Halkımızın “Herşeyin Başı Sağlık” deyimiyle sağlıklı bir yaşamı herşeyin önünde görmesi çok anlamlı ve dogru bir yaklaşımdır.

Halkımızın bu kadar önemsediği bir konuyu dikkate alarak “Sağlıklı bir yaşam için yanınızdayız.” sloganını kendine ilke edinen Büyük Anadolu Sağlık Grubu sağlıktaki ilk yatırımını 1997 yılında gerçekleştirmiştir. Gerçekleşen bu yatırım, özel sağlık hizmetleri açısından Samsun’un ilk özel hastanesi olma özeliğini taşımaktadır.

11 yılda yapmış olduğu hizmetler sayesinde Samsun halkının birinci tercihi haline gelen hastanemiz yılda yaklaşık 150.000 poliklinik hizmeti veren bir konuma ulaşmıştır. Grubumuzun artan bu yoğun talebi karşılamak için 2008 yılında Samsun halkından aldığı güç ve güvenle 40 yataklı son teknolojik cihazlarla donanımlı, 5 yıldızlı otel kalitesinde ikinci hastanesini hizmete açmıştır.

Hastanelerimizde, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, hastanemize başvuranların her türlü sağlık sorununu en kısa sürede en kısa sürede ve güvenilir biçimde çözümlemek, ilgili tüm yasal şartları karşılamak, bölgemizin en saygın ve güvenilir hastanesi olmak, Büyük Anadolu Hastaneleri personeli olmaktan onur duyan güleryüzlü, konusunda yetenekli ekibimizle sağlık hizmetleri vermek, bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmek, çalışanlara değer vererek katılımcı bir yönetim sağlamak, kaynakları en verimli ve etkin bir şekilde kullanmak, çevre etki değerlendirmesi yaparak çevreye saygılı olmak ve sürekli iyileştirmeler yapmak vazgeçilmez hedeflerimizdir.

Gelişen ve büyüyen sağlık sektöründe sorumluluk artık daha da çok artar hale gelmiştir. Çok uzun yıllardır özel hastanecilik sektöründe faaliyet göstermemiz nedeniyle adeta bir okul kimliği kazanan Büyük Anadolu Hastaneleri olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de huzur ve güvenin ilk adresi olmak için 24 saat durmadan çalışıyoruz. Herşey daha mutlu ve daha sağlıklı bir Samsun için...

 • Yorum yazmak için tıklayınız.
 • Olumlu Olumsuz
 • Secil ERGUN 22.02.2018 19:58
  Ultrason bölümündeki görevliler islerini düzgün yapmıyorlar. Şu içme uyarısında bulunmadan çağırıp sonra 1saat beklettiler. Ayrıca ben tek değildim. G2 sonra çıkması gereken tomografi sonucu için verilen tarih ve saatte gittiğimde de teknik bir sorundan dolayi bugün veremiyoruz yarın gelin dediler. Devlet hastanesinden beter bekletiyorlar.Calısan biri her dakika kapısında mı bekleyecek yani. Paramla eziyet cektirdiler. Bir daha gitmem
 • Cahit ÇAĞLAR 22.02.2018 10:31
  Hastanenizin üroloji bölümüne idrar yollarındaki yanma nedeni ile başvurdum.Yapılan muayene sonunda sol böbrek kanalında 7mm taş olduğunu ve ameliyathanede lazerle kırılması gerektiğini söylediniz.Oysa Samsun arş.hastanesinde yapılan muayene sonunda prostat enfeksiyonu oldugunu teşhis koyarak antibiyotik tedavisi verdiler ve rahatladım.Size diyeceğim şu..İnsanların parasını alabilmek için korku teşhisleri koymayın yazıklar olsun.
 • Esengül Öztürk 21.01.2018 21:23
  Acil servisine basvurduk meydan şubesine, büyük anadolu hastanesinin. Annem kalp hastası ve çok rahatsizliklar yasiyordu. Acile gittik ben kimligini alıp kayit olusturana kadar doktor annemi muayene edip teshisi koymuş bile. "Mide rahatsizligi var devlet hastanesinde genel cerrahiye götürün" kendi hastanesinde bile degil, egitim ve arastirma hastanesine yönlendirdi. Bir igne yaptirip yolladi ama tabiki annemin sancilari bitmedi.ertesi gece başka bi ozel hastaneye götürdük acile, orasi da ekg sonuclari bozuk damar tikanikligi yok diyip sancilar icinde taburcu etti. 5 gün sonra ben annemi kalp rahatsizligindan kaybettim. İlgi alakayı para icin bile göstermediler. En basta Anadolu hastanesi ! Yazıklar olsun Türk doktorlarına....
 • Mustafa Başbuğ 04.01.2018 14:06
  Samsun özel büyük.Anadolu hastanesi diyabet ünitesinde görevli doktorların listesini görmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
 • İsak Tosun 27.10.2017 15:21
  Uyku Apnesi Ameliyati fiyatı kaç tl.
 • Nazım Kaya 05.10.2017 10:21
  Genel cerrah muzaffer al beye ortapebi doktorumuz hilmi elmacı beye göz doktorumuz candan beye çocuk doktorumuz canan hanıma kulak burun boğaz doktorumuz yusuf şentürk beye ve ayrıca anadolu hastanesi çalışanlarına ayrı ayrı teşekür eder saygılarımı sunarım...iyi varsınız...vezirköprüden selam
 • Asiye Bayraktar 02.04.2017 21:09
  Göz kontrolü ücreti ne kadar.
 • Aydın Kütükcü 06.01.2017 09:10
  Dün yazdığım yorum yayınlanmamış sanırım. 4 gün sonunda bu sabah sonuclari öğrendik çok şükür. Olsun buda hastane için iyi bir gelişme olumlu yönde teşekkürler.
 • Aydın Kütükcü 05.01.2017 23:09
  Bu zamana kadar birçok hastaneye gittim. Ancak gittiklerim içinde en ilgisiz hastane diyebilirim. 31.12.2016 tarihinde cumartesi gunu eşim muayene oldu ve tahlil sonuçları ile ultrason sonuçlarını pazartesi telefon ile arayın öğrenin dediler. pazartesi aradık yogunuz biz size donecegiz dediler ama arama dilar. Sali gunu aradik ayni cevap yine donmediler. Çarşamba günü yine aynı cevap aramislar biz acmamisiz. Persembe gunu aradik yine dönen yok. Bakalım yarın ne yalan uyduracaklar. Paranla rezil olmak buna denir. Parayida gectim artik ortada bi can var.
 • Sinan Ozturk 25.11.2016 18:37
  Hastaneye gittiğimizde çok güzel ilgileniyorlar doktorlar ameliyat sonrası bir sıkıntı olursa bizi cep numaramızdan araya bilir siniz tel 24 saat açık hastalarımıza diyorlar ama maalesef 15 gündür doktor beyle görüşmek mümkün olmadı arıyoruz sekret cıkıyo doktorla konusuyo bize bilgi veriyo bizle doktor arasında elçilik yapiyo doktor bey telefonu alıp 2 dakika bizle konuşma gereği duymuyo çok yazık ne olur telofonu alsa ameliyat etmiş bir hastanın o anki sıkıntısına bir kısa cevap verse kariyerimi bozulur acaba
 • sevim özay 05.10.2016 22:07
  ssk emeklisiyim tip 2şeker hastasıyım hastanenizde ameliyat olsam fiyat verebilirmisiniz teşekkür ederim kolay gelsin ankaradan arıyorum
 • ahmet yılmaz 05.08.2016 21:22
  ssklı hasta gıranliyte girmek istiyorum ne kadar fiat farkı vardır
 • ahmet yılmaz 05.08.2016 21:22
  ssklı hasta gıranliyte girmek istiyorum ne kadar fiat farkı vardır
 • Osman Ekinci 26.07.2016 12:26
  Telefon a cevap verin beyler. Hastaneye gelince şikayet edeceğim. Haberiniz olsun.
 • AYDIN AYDIN 03.06.2016 14:08
  Ya arkadaşlar şu tlf.nada birisi bir zahmet baksa olmaz mı?
 • TUĞÇE DEDE 18.01.2016 09:51
  HİÇ BİR TELEFONDAN HASTANELERE ULAŞILAMIYOR. BU KADAR KÖTÜ BİR TELEKOMİNASYON GÖRMEDİM
 • ayşe ateş 28.12.2015 18:33
  Danışmada ki kraldan çok kralcı kişi uslübunu bi düzelt!! Bu nedir yahu doktor musun!!
 • Devamını görmek için tıklayınız.
Aradığınız bilgilere eksiksiz ulaşabildiniz mi? Lütfen geri bildirimde bulunun.
Evet   Hayır