Kullanım Şartları
Hastanebul.com.tr Site Kullanım Şartları

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm maddeleri tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Hastanebul.com.tr bu maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Hastanebul.com.tr sitesi istatistik amaçlı server logları dışında kişisel bilgilerinizi saklamaz ve ya barındırmaz.

Birçok internet sitesinden kullanıldığı şekilde bizde sunucu istatistikleri tutuyoruz. Bu bilgiler; IP adresiniz, tarayıcınızın özellikleri, kullandığınız işletim sistemi gibi özellikler olup kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.

Hastanebul.com.tr web sitesinde yer alan her türlü bilgi, yorum, duyuru ve tanıtım faaliyetleri ile ilgili sayfa düzenlemeleri, güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Hastanebul.com.tr de yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirmeye yönelik olup, hiç bir şekilde kişinin doktorundan bağımsız teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Burada yer alan bilgi ve değerlendirmelerin uygulanması sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Hastanebul.com.tr sorumlu olmayacaktır.

Hastanebul.com.tr üzerinde yayınlanan nöbetçi eczane verileri ilgili ilin eczacı odaları, belediyeleri, il sağlık müdürlükleri veya nöbetçi eczane verisi yayınlayan bir web sitesinden anlık olarak alınmaktadır. Verilerin doğruluğundan Hastanebul.com.tr sorumlu tutulamaz. Sitemizi kullanan ziyaretçiler bunu kabul etmiş sayılır.

Hastanebul.com.tr üzerinde yayınlanan hastane yorumları ziyaretçiler tarafından yazılmaktadır ve yorumların yasal sorumluluğu bu yazıları gönderen kişilere aittir. Hastanebul.com.tr gerektiğinde yetkili kuruluşlar ile mesajı gönderen kişilerin IP adresi gibi bilgileri paylaşabilir.

Hastanebul.com.tr , dilediği zaman bu kullanım şartları (yasal uyarı) sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.